Wpis z mikrobloga

Jest tu może jakiś "fanatyk GTA Vice City"? Doszedłem do momentu w grze w której fabuła nie posuwa się naprzód i zbytnio nie mam koncepcji, co zrobić, by coś się ruszyło. Na mapce nie mam żadnego celu, do którego mógłbym jechać wykonać jakąś misję. "Procent ukończenia gry" wskazuje równe 50. Ostatnim poważnym zadaniem było obrabowanie banku. Stocznie, kluby, drukarnie i tym podobne mam. Co robić ludzie, co robić?

#gry
  • 6
@PP96: Właśnie wydaje mi się, że kupiłem wszystkie (stocznia, klub malibu, drukarnia, zakład z lodami, zakład filmowy, salon samochodowy, klub pole postion, firme z taksówkami). Nie wiem, nie mam koncecji. Na mapie nic nie ma.
@Delo: Zrób wszystkie misje w wszystkich własnościach, (jak będą generować mamone, to znaczy że zrobiłeś wszystkie) z tego co pamiętam musisz mieć 5 (w tym drukarnie i chyba ville, ale nie jestem pewien)
@Delo: Kluczowa jest drukarnia, bo to w niej zacznie się finał. Musisz mieć 6 budynków generujących zyski (ja przeważnie miałem Villę, Malibu, Kaufman Cabs, Printworks, Sunshine Autos i Boatyard). Zapełniłeś pierwsza listę samochodów dla Sunshine Autos (garaż na lewo obok tego miejsca do przemalowania aut)? Nie wystarczy kupić budynku, trzeba zrobić misję/misje związane z generowaniem zysku.