Wpis z mikrobloga

@Elementx czy serio tylko gimbaza w to gra? Ta rozrywka zdobywa coraz więcej ludzi czy traci? Chcę kupić replikę za 370zl (gm 028) i czy mogę grać na razie bez munduru? Zbliża się za czy opłaca się ? Z 20 m mocno boli?
@susuke15: Zależy ile samemu masz lat :D jak masz powyżej 16 i nie mieszkasz w pcimiu dolnym to nie powinienes mieć problemu ze znalezieniem wielkiej grupy. U mnie w miescie sa co najmniej 3 duze grupy z ktorymi sie mozna strzelać z przedziałem wieku 17-45. Raczej ludzi przybywa, w asg bawie sie od huhu ladnych 7 lat i generalnie to swietny sport. Co do munduru itp. Nie musisz go miec jezeli
@Elementx chyba Stary jestem bo mam 23 . Chcę sobie w niedzielę postrzelać pobiegać trochę adrenaliny. Kumpel gra i ciągle namawia, mówi że mają chyba 11 osób , nawet szuka mi używanych replik( i właśnie ta cyme znalazł). Mówił że niemiecki mundur grosze kosztuje ale on nie chciał Niemieckiego i kupił Polski który go kosztował 100. Ja teraz koncentruje sie na zebraniu funduszy na samochód i dlatego muszę dorobić i kupić używaną
@susuke15: Rozumiem cie :) tak czy inaczej w asg ludzi nie ubywa, jedni odchodza inni przychodza, u mnie w miescie srednie minimum na sobotnie-niedzielne strzelanie to 25-30 osob zazwyczaj wiecej, ale zalezy od pogody, jak jest ladnie to nawet 50 osob jest, a to takie zwykle strzelanki za darmo a nie jakies zloty czy cos. Zawsze jak ktos nowy dochodzi to biega w czarnych czy zielonych dresach i nikt tego za
@Elementx jeśli nie dorobie się siniaków to przeżyje :p no właśnie to są tacy amatorzy . Ostatnio byłem na basenie z kumple to nie widziałem siniaków ale to może on jest dobry w odnowie . Strzelałem ale do puszek fajne uczucie . Kusi mnie :) jakie miasto?
Ja mam 22lata i strzelam się od jakiś 4-5. Moje okolice to Wrocław-lubin i tutaj na większości spotkam jest wymóg 18+ no i wg mnie średnia wieku to grubo więcej niż 25.
@lukasb13 no wiesz zbieram na samochód i do końca miesiaca muszę przeżyć za 500 zł a chce kupić replikę i buty. Czas dorobić u taty chyba. Podobno 028 nie jest aż tak zła.