Wpis z mikrobloga

Koledzy z #kryptowaluty oceńcie obiektywnie ;) jestem giełdowy swiezak, ale chcę się uczyc. Wrzuciłem się w #etc przy, 0025, Wycofalem rano 75% przy 0022. 50% z całej puli dałem do wora #xmr, resztę podzieliłem na pół (po 12,5%) na #fct i #nav czyli układ dywersyfikacji jest nast:

50% xmr @,02
25% etc @,0025
12,5% fct @,0045
12,5% nav @,000044

jakie popełniłem błędy (Oprócz kisniecia z tego deala na etc ( ͡° ʖ̯ ͡°), jakie ustawić stop limity? Ustawiłem sobie wszystko w bitcoin checker, poustawiam sobie alarmy na zmiany +-5%.
  • 28
  • Odpowiedz
wydaje mi się że już są jakieś elity w zmowie, które kreują ten cały rynek. Jest to możliwe?


@revoruless: Moim zdaniem często tak jest że grubasy sterują kursem. moim zdaniem takim ETC i ETH sterują grubasy.
  • Odpowiedz
@revoruless: traktuję to jako zabawę ;) także wiesz. Chcieć to my możemy sobie :) A w praktyce nikt z nas nie wie jak pójdzie kurs ETC. W każdym razie warto było w ostatnim miesiącu wchodzić w wszystko tylko nie w ETC jeśli chodzi o wzrosty jakie widzimy. Żałuję że z NAV wyszedłem bo teraz to już naprawdę miał bym mega mega dużo bitków ale i tak jestem z NAV mega mega
  • Odpowiedz
@revoruless: Sorry, ja nie będę pomagał w pytaniach typu "czy przesunąć po kolejnym dniu, coś co ŹLE przesunąłem sprzedając na dnie (ETC), by kupić coś innego znów w dziwnym momencie?" :-P Wg mnie w ten sposób zbankrutujesz przed zimą :) Zobacz jak ładnie ETC poszło, wystarczyło poczekać 2 dni dłużej, spokojnie powyżej 250k się dziś dało sprzedać.
  • Odpowiedz
A skąd czerpałeś wiedzę na temat psychologi traderów?


@pawlo74: To są rzeczy, które poznajesz z doświadczenia, nie z lektury czegokolwiek. Plus sporo logiki i zdrowego rozsądku. Dużo obserwacji trolboxów, różne forum twitery itp. Wykres obrazuje w zasadzie zbiór decyzji tradingowych graczy. Te decyzje są często emocjonalne, mało kto gra jak bot. Więc wykres jest nierozłącznie związany z emocjami. Analiza wykresu to analiza matematyczna, logiczna, statystyczna, wszystko po trochu, ale analiza psychologiczna
  • Odpowiedz
  • 0
@revoruless: Sorry, ja nie będę pomagał w pytaniach typu "czy przesunąć po kolejnym dniu, coś co ŹLE przesunąłem sprzedając na dnie (ETC), by kupić coś innego znów w dziwnym momencie?" :-P Wg mnie w ten sposób zbankrutujesz przed zimą :) Zobacz jak ładnie ETC poszło, wystarczyło poczekać 2 dni dłużej, spokojnie powyżej 250k się dziś dało sprzedać.


Spoko, narazie zaczynam i jestem mega schapany na min 10% dziennie ;) na pewno
  • Odpowiedz
Nie nastawiaj sie negatywnie na takiego oszołoma bo im nas więcej tym wiecej kasy do wyssania ;)


@revoruless: Nie nastawiam się negatywnie:) Mówię tylko, że nie ma co iść drogą "chłopaki powiedzcie co zrobić?" tylko uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć i wypracować siebie jako podmiot decyzyjny w crypto-grze mający pojęcie o co chodzi i co robić, by pomnożyć BTC. :) Nigdy nie ma co liczyć na rade innych,
  • Odpowiedz