Wpis z mikrobloga

Grucha, gdybym był z Wawy, to najnormalniej na świecie bym Ci p-----------ł, jest cień szansy, że wydoroślejesz.


@GoniaCieNozyczki: chciałem poczytać sobie cały wątek którego część dodał @kiken a Ty już mnie chcesz bić. Lecz się człowieku. K---a z jaką umysłową degrengoladą na tym portalu ma się do czynienia to szok. I pomyśleć, że takich niebezpiecznych ludzi jak Ty można spotkać idąc ulicą. Coś Ci w głowie nie zatrybi tak
  • Odpowiedz
Groźby a chęci to dwie różne rzeczy, z tym nie pokonfidentujesz.


@GoniaCieNozyczki: no na szczęście może, bo taka patologia umysłowa jaką prezentujesz jest karalna. Widziałeś obrazki od a_s z wezwaniami z prokuratury? Skierowane są do podobnych tytanów intelektu, którzy "tylko se gadali".
  • Odpowiedz
@GoniaCieNozyczki: Ja go nie lubię akurat. Miejscami jego zachowanie jest dla mnie nieakceptowalne. Ale tutaj prezentuje poziom 100x wyższy od ciebie. Przemyśl to.

A posty powyżej łamią regulamin nie tylko facebooka, ale możliwe, że też są karalne.
  • Odpowiedz
@GoniaCieNozyczki: Mam przemyśleć to, że nie widziałem patologii... Yhm. No przemyślałem i się cieszę. Wystarczy mi poziom gróźb karalnych bo się kogoś nie lubi połączonych z gównoporadami w stylu "znajdź dziewczynę (czy chłopaka hehehe) to ci przejdzie". Niższej jakoś nie mam ochoty oglądać.
  • Odpowiedz