Wpis z mikrobloga

@Butt: Jasne, że obejdzie się bez działalności. Ale generalnie ciężka sprawa, doukemntacja templatki, jakieś ich normy, które sprawdza recenzent. Później jak uda Ci się przebić, to żydowskie podatki w tej ich Australli mają prowizję 40%, potem prowizja z paypala i może coś zarobisz. Powodzenia. Polecam za to spróbować na creativemarket. I w sumie jak nie masz działalności to oni musza za Ciebie ogarniać kwestię podatków i też dodatkowo naliczają jakąś prowizję.
@bonus: o, i to jest dobra wiadomość. Dzięki! Nawet z AIP wydawałbym pewnie więcej na to, niż zarabiał. Czyli wrzucam szablon, jeśli będzie dobrej jakości i się przyjmie to dostaję co miesiąc przelew i żadne kwestie prawne mnie nie obchodzą?

Zapewne nie mogę wrzucić pracy na oba portale naraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #januszebiznesu I wiesz może czy ten ich żydowski podatek jest już wliczony w 50%,
@Butt: Nie możesz wrzucić na oba. Nie wiem jak jest w themeforest, ale creative market ma chyba 30% prowizji jeśli nie masz firmy, a jak masz firmę to 10% dla creativem i potem jeszcze jest prowizja z paypala i jak już dostaniesz kase to podatek dochodowy musisz zapłacić od tego.

Czyli w przypadku firmy proces powiedzmy masz templatkę za 10$
30%(prowizja) -> 10%(podatek) -> 3.2%(prowizja paypal) -> 18% (podatek dochodowy) po
@bonus: ech, dużo tego, @mafiozorek ma chyba rację. Idę lepiej grać w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale z drugiej strony trochę głupio zabić fajny pomysł przez podatki :v Zobaczę jeszcze co zrobię, póki co - dzięki wielkie za pomoc <3