Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki!

Przeglądam wykop od dłuższego czasu jako anon anonim. Postanowiłem założyć konto będąc zainspirowany tym postem: http://www.wykop.pl/wpis/19419433/mireczki-z-wroclaw-tak-mnie-cos-naszlo-zainspirowa/

Chciałbym się was zapytać, czy ktoś z was żyje na co dzień w Warszawie a wybiera się akurat w ten weekend do Poznania i mógłby ode mnie przekazać paczkę rzeczy jako fanty na loterię.

Paczka będzie zawierać w sobie to co na zdjęciu wraz z tym chcę dorzucić około dwudziestu gier komputerowych i masę filmów dvd plus trochę książek. Wszystko oczywiście będzie sprawne i w nienagannym stanie, bez zmartwienia, że wieziesz jakiś syf.

Najlepiej jakby osoba była zdolna do transportu takiej paczki np. samochodem.

#warszawa #poznan
Taki_Puchaty - Witajcie Mireczki!

Przeglądam wykop od dłuższego czasu jako anon an...

źródło: comment_vlcymJzLg8yRK4uKzgXq2M9QX8nC9g72.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Taki_Puchaty: W sumie ja rozumiem, że cel szczytny itd, ale kurna ktoś będzie musiał temu dzieciakowi to ogarnąć bo przecież tak to jeszcze jakiś janusz biznesu zgarnie nie małą sumę na tym, to już lepiej by było IMO wstrzymać się z wysyłaniem tych rzeczy tylko ustalić nr konta i wystawiać charytatywnie z tymże numerem do wpłaty. Chyba, że jest to już jakoś zaplanowane bo nie czytałem dokładnie
  • Odpowiedz
@beer_man: Nie wierzę, że przy takim rozgłosie, rodzice zostawią ją z tym samą. Plus zrobił się nie mały szum wokół tej sprawy więc pewnie nie jedna regionalna gazetka też się tym tematem zainteresuję.

Ponoć nie zbierane są pieniądze w zwykłej formie.
  • Odpowiedz
@Taki_Puchaty: Matka dla której jest to organizowane podobno w szpitalu, a czy coś więcej to nie wiem. No niby tak, ale inni też się zainteresują pod pretekstem chęci pomocy, tak tylko mówię
  • Odpowiedz