Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam swoje konto, ale nie chcę się ujawniać, bo moja (aktualnie) była wie, że mam tu konto.
Nie wiem co robić, nie wiem jaką decyzję podjąć.
Siedziałem wczoraj z moją dziewczyną (23 lata) ja mam 25 i poszedłem się umyć. Po wyjściu, przypadkowo dowiedziałem się o tym, że czytała moje smsy i rozmowy na facebooku, sprawdzała maile i ogólnie wszystko co mogła sprawdzić. (zupełny przypadek - przed pójściem się myć zrebootowałem telefon, po powrocie w ostatnich aplikacjach - SMS, FB, Messenger, Galeria, Opera) zapytałem, kręciła, ale przyznała się, mówiła, że żałuje, ale kazałem wyjść i nie pokazywać się już nigdy. Teraz dosłownie jestem zalewany wiadomościami, telefonami itd, olewam wszystko i nie mam z nią kontaktu.
Był to 1 jej taki wybryk, co byście zrobili na moim miejscu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DestrukcyjnaPani: Zasada na wypoku jest prosta:
Jak niebieski przetrzepuje dziewczynie wszystkie prywatne wiadomości, historię przeglądania, obwąchuje majtki, wynajmuje Rutkowskiego do śledzenia to jest ok, "najwyższą formą zaufania jest kontrola", "kiedyś dałbym sobie rękę uciąć za babę i wiesz co?!".
Jak różowy przetrzepuje chłopakowi wiadomości i historię to wariatka, zero zaufania i szacunku, a nawet pewnie k---a, bo szuka dowodów na zdradę bo pewnie sama zdradziła.

Więc bardzo dobra decyzja OPie, brakowało tylko lepy na dziąsło. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Jeśli zrobiła cos takiego to masz 2 wyjścia. 1 jest p------a. 2 z jakiegoś powodu Ci nie ufa, porozmawiaj z nią o tym
  • Odpowiedz
@DestrukcyjnaPani: Tak masz rację.
Bo ciężko jest się zapytać, tylko trzeba urządzać polowania kiedy niebieski zmyje się na tron albo pod prysznic bez brania ze sobą telefonu.

Nie potrafisz się zapytać? Nie potrafisz zainicjować rozmowy o rzeczy, które Ciebie martwią? Nie potrafisz zapytać o rzeczy które Ciebie martwią bądź masz niepewności?

To po prostu wyjdź i nie wracaj zamiast robić podchody w szpiega.
  • Odpowiedz
PrzyjemnyBarman: @TaoMachine: Tylko czemu to odpowiedź do mnie?

Ja tam uważam, że takie zabawy detektywistyczne to mocne n----------e mózgowe, tylko sobie zwracam uwagę na ciekawą zależność między płcią bohaterów a odpowiedziami. Nawet cancerogenny wizaż.pl nie jest tak stronniczy jak wykop - tam o------l dostaje każdy OP, niezależnie od płci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A u nas
grzebanie w
  • Odpowiedz