Wpis z mikrobloga

Nigdy nic mnie nie śmieszy jak to, gdy laska daje kosza kolesiowi który się mocno o nią starał, a On jakiś czas później znajduje sobie dziewczynę.
No i zaczyna kręcić się karuzela #!$%@?, bo jak to mógł ją tak potraktować, złamać serce i znaleźć sobie inną xD
  • 57
  • Odpowiedz
@DennisRozrabiaka: NO ALE JAK ON TAK MÓGŁ. Albo jeszcze lepiej gdy nagle W KOŃCU się #!$%@? i próbuje go odbić. I zawsze mi smutno gdy takim idiotkom się udaje to zrobić, a facet miał szansę na normalny związek z normalną dziewczyną.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Trzeba być debilem żeby coś takiego zrobić. Bo tylko debil nie jest w stanie docenić tego co ma, a zapewne leci na ta poprzednia bo jest trochę ładniejsza lub ma jakis sentyment. I kończy sie tak, że po tygodniu sobie uświadamia że #!$%@? sprawe koncertowo i znowu jest przegrywem bo zamiast używać głowy myslal #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 86
@Twinkle Szkoda, że nie potrafię oddać ogromu bólu dupy jaki nastąpił u pewnej frustratki po tym jak dostała informację o moim ślubie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rok starań, nigdy jasnej informacji. Niby coś, a jednak nie. Pewnego razu powiedziałem, że ma się określić, bo wszystko fajnie, ale ja szukam partnerki, a nie smyczy, żeby mnie ktoś na niej prowadził raz w jedną, a raz w drugą stronę.
  • Odpowiedz
I zawsze mi smutno gdy takim idiotkom się udaje to zrobić, a facet miał szansę na normalny związek z normalną dziewczyną.


@Twinkle: no ale co "udaje sie", co "mial szanse".
Raczej zadnego takiego nieboraka sila od nowej baby nie odciaga. Nie da sie kogos odbic, jak ta osoba nie pozwoli na to.
To jak ze zdrada - trzeba dwojga do zabawy, chcacemu krzywda sie nie dzieje. To nie tak,ze wstretna
  • Odpowiedz
@agaja: Wiesz, tylko sytuacja jest taka, że facet jest zakochany w pannie od wielu lat. Druga dziewczyna się znalazła, niby coś do niej czuje (zauroczenie najwyżej) i nie wie czego chce. Tak naprawdę ta druga dziewczyna jest takim plasterkiem na ranę. Rana się odezwie, plasterek się odlepi i znowu rozdrapie strupy.

@Mageronik: Oj wiadomo, że tak.

@S-Type: NO ALE JA PRZEPRASZAM BARDZO, POWIEDZIAŁAM, ŻE TO NIE
  • Odpowiedz