Wpis z mikrobloga

No i Mirki stało się. Po 2 latach powrotu do regularnego jeżdżenia nabyłem drogą kupna moją pierwszą szosę - B'twin Triban 520. Szatan nie rower, urywa wszystko co jest do urwania - to po prostu zupełnie inny sport. Jeszcze tylko SPD'y dołożę i będzie komplet. Życzcie mocnej nogi i gładkiego asfaltu na pierwsze 100km na szosie w weekend ;)
#rower #szosa #chwalesie no i w końcu członek #wykoptribanclub
Qdeu - No i Mirki stało się. Po 2 latach powrotu do regularnego jeżdżenia nabyłem dro...

źródło: comment_r7bqVft52HC9OaaCkXYWLVWIVnGNeatA.jpg

Pobierz
  • 14
@teka82: Zgłębiam temat od strony butów póki co, jak kupię buty to dobiorę pasujące pedały+bloki - a co polecasz? @Dr_Snaut: Mocz w bidonie = +10 do lansu.
@zasadniczo: Oświeć mnie proszę co to są te kapturki i gdzie je znaleźć...to te na wentylach?
@Vault-Tec: Nie wiem od kiedy jest nowa seria, ten był kupiony równo rok temu czyli model 2015.
@Qdeu: no wlasnie, rzecz w tym ze nie wszystkie buty spd pasuja do spd-sl. Generalnie spd zwykle to mocowanie na 2 srubki obok siebie, spd-sl na trzy w formie trojkata. Patrz czy dany but posiada jeden cyz drugi system, istnieja buty ktore maja oba naraz.
@Bramborr: Decyzja dojrzewała od dłuższego czasu, ale warto. Pilnuj rozmiaru przy zakupie, poprzedni właściciel mojego sprzedawał bo kupił za duży rozmiar! Musi być wygodnie i koniec.