Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną
2. #pokazmorde na Mirko
4. Wpis idzie w #gorace i to raczej z negatywnego powodu. Najbardziej plusowany komentarz, to "o k---a".
3. Bądź lokatorem w mieszkaniu w Warszawie i szukaj współlokatorów
5. Przychodzi jeden z zainteresowanych
6. "Przepraszam, czy ty masz konto na Wypoku, bo coś z twarzy kojarzę?"
7. Idź skoczyć z balkonu (ಥಥ)


#gorzkiezale
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antyradek: to zanim skoczysz, Radku, zaproponuję Ci układ. Najpierw idź do fryzjera i zetnij włosy; nie na Sebę ani na zapałkę, mogą być fajnie ułożone półdługie, skoro już masz je zapuszczone. Ale kuca się pozbądź. Tego z brody też. I zobacz jak wyglądasz bez zarostu i ze zrobionymi włosami; wydaje mi się, że te smutne oczy i cała reszta (też smutna) odwracają uwagę od całkiem fajnych rysów twarzy, tzn. potencjalnie
  • Odpowiedz
@Antyradek: Miałem długie włosy przez kilka lat (w wieku 21+). Miałem wielu znajomych z długimi włosami. Ściąłem włosy w wieku chyba 25 lat. Wszyscy moi znajomi ostatecznie włosy ścięli przed 28 lvl. Dojrzeliśmy. Dopiero po ścięciu zobaczyłem ile problemów mój wygląd mi dostarczał. Nie dostałem pracy za to, że nie spodobałem się pracodawcy. Dziewczyny trzymały się z daleka (oprócz metalówek, ale one niestety stanowią bardzo mały % ogółu dziewczyn i
  • Odpowiedz
@Antyradek: Niech wyniknie z tego wpisu przynajmniej coś dobrego.
CZEKAM NA ZDJĘCIA PO METAMORFOZIE - ścięcia kuca, ogolenia tej coś-brody i przede wszystkim WYDEPILOWANIA tej brwi! Kosmetyczka jest także dla facetów, nie tylko dla kobiet!
  • Odpowiedz
@Antyradek: Rozumiem, że nie chcesz na siłe się nikomu przypodobać i nie być sobą, Ale bycie zaniedbanym to nie jest styl tylko czyste lenistwo. Jak chcesz mieć długie włosy, bo tak to albo o nie dbaj i miej te długie włosy, albo zetnij i pogódź się z tym, że to nie dla ciebie. Tak samo broda, jak idziesz na ASP to możesz sobie nawet dorysować zielone paski między tymi co
  • Odpowiedz
@Antyradek: Przypuszczam, że od dzisiaj do końca wypoku to zdjęcie będzie wszucane jako "modelowy kuc" :)

Proponuję się trochę ogarnąć, bo w sumie to nie trzeba wiele, żebyś wyglądał jak człowiek.
  • Odpowiedz
@Antyradek: Kilka porad na bardziej ludzki wygląd:

1) Odwiedzaj regularnie fryzjera. Serio te 20 zł raz w miesiącu to opłacalna inwestycja.
2) Pogódź się z maszynką do golenia. Może i są laski dla których broda jest seksi, ale nie każda broda. W Twoim przypadku przejedź żyletką po twarzy co drugi dzień.
3) Masz na stancji pesetę? Zapoznaj ją ze swoimi brwiami. - Nie ma w tym nic pedalskiego, serio.
4) Mniej komputera, zacznij chodzić spać o ludzkiej porze, bo masz oczy jakbyś był z
  • Odpowiedz