Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną
2. #pokazmorde na Mirko
4. Wpis idzie w #gorace i to raczej z negatywnego powodu. Najbardziej plusowany komentarz, to "o k---a".
3. Bądź lokatorem w mieszkaniu w Warszawie i szukaj współlokatorów
5. Przychodzi jeden z zainteresowanych
6. "Przepraszam, czy ty masz konto na Wypoku, bo coś z twarzy kojarzę?"
7. Idź skoczyć z balkonu (ಥಥ)


#gorzkiezale
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antyradek: Mała rada - zgól tą brodę całkowicie lub zapuszczaj normalną. Zrób coś z brwiami, możesz też iść do fryzjera i jest duże prawdopodobieństwo, że zaruchasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Antyradek ok, zostawmy Twoją brew w spokoju, ale wytłumacz mi, co podoba Ci się w Twojej fryzurze na brodzie? Chyba trochę popłynąłeś z tymi skrajnościami, Mirku - ludzie nie dzielą się tylko na tych w garniturach i tych, którzy robią sobie paski na brodzie. Chcesz, to rób sobie te paski, ale nie pikaj potem, że zwracasz na siebie uwagę, bo najwidoczniej na takiej reakcji Ci zależało ;). Bez urazy, ale nie
  • Odpowiedz
@jestemkrolowafrancji: Myślałem, że będą wyglądać dynamicznie.


Jak paski na brodzie mają wyglądać dynamicznie? Słodki Jezu... wierzę, że część komentujących naprawdę nie chce Ci dopiec i część ma naprawdę cenne sugestie. Nikt nie chce Ci od razu ubierać garnituru, stawiać włosów na żel i kraść osobowości. Po prostu wyglądałbyś estetyczniej. I myślę, że jest wiele innych (dużo lepszych) sposobów na wyrażanie siebie od tego. Jednak to tylko moje zdanie.
  • Odpowiedz