Wpis z mikrobloga

Mało rzeczy bawi równie mocno jak niby dorośli ludzie, którzy nie potrafią zrozumieć prostych mechanizmów rządzących zachowaniem człowieka, choćby powodami dla których dla różowych tak ważna jest atencja i wypisują tutaj takie smuty jak:

- Jestem niezwykle zażenowana za każdym razem jak widzę zdjęcia z #pokazmorde mirabelek przygryzających sobie usta czy w samym bikini. Jak można być tak niedowartościowanym, żeby wrzucać w takim miejscu takie zdjęcia? Przecież to pewne, że tysiąc stulejarzy będzie sobie do tego wieczorem waliło. Duża cena jak za kilka plusów i kilka "miłych" komentarzy w stylu: "ale bym Cię #!$%@?ł". Co się dzieje z tym światem... (-> źródło <-)

- Będzie taki troche #boldupy dotyczący ludzi na #capitalofrock i w sumie ogólnie na koncertach. Jaką trzeba być amebą umysłową żeby nagrywać koncert swoim gównofonem. Pół koncertu na płycie jakieś pajace nagrywają no i po co? Żeby potem mieć super produkcje w #!$%@? jakości obrazu i dźwięku? (-> źródło <-)

- To jest chore. Jakaś laska wrzuciła zdjęcie cycków pod #pokazmorde i już wszyscy się rzucili i jej liżą dupe jakby co najmniej nobla dostała. Właśnie za to nienawidze dzisiejszego świata. Człowiek może sie starać nie wiadomo ile, a i tak na końcu co się liczy? Cycki. Już jest uwielbiana, chociaż niczym się nie wykazała. No ja sie pytam, jaka jej w tym zasługa? To jest niesprawiedliwe. ##!$%@? Tak mam #boldupy ##!$%@? (-> źródło <-)

I tak dalej mógłbym wymieniać przykłady wpisów, w których dorosła osoba czegoś oczywistego nie potrafi ogarnąć i musi się żalić. Wystarczy rzucić okiem na #boldupy albo @AnonimoweMirkoWyznania
Taki top zachowań niezrozumiałych wg mnie to:
- dlaczego te różowe są takie i takie (słowa klucze: atencja, zdrady, pozowanie ciałem, nie dorastające do mężczyzn...)
- dlaczego niektóre niebieskie są takie i takie (czyli głównie - inni niż my sami)
- jak ktoś może lubić/słuchać/czytać/interesować się czymś innym niż my
- jak ktoś może śmieć zachowywać się inaczej niż pasuje to do ustalonego przeze mnie kanonu zachowań...!
- jak ktoś może używać sprzętu firmy Apple!
- jak ktoś może kupować drogie samochody skoro można kupić tanie!

I tym podobne. Nie wiem czy to nasza narodowa cecha, czy to globalnie tak ludzie mają. Nie rozumiesz czegoś, nie potrafisz się pogodzić z tym, że ktoś zachowuje się inaczej niż ty - należy skrytykować publicznie. Tutaj - opisać pod odpowiednim tagiem jak czymś się gardzi i jaką #patologiazewsi i #podludzie jest.

Żenada. #niepopularnaopinia

Tak wyglądam jak czytam kolejny ból dupy czy zawistny post jakiegoś grubego różowego o tym, że inna różowa pokazała kawałek zgrabnego ciała, czy też bluzgi na posiadaczy telefonow firmy Apple, bo w końcu przepłacone i w ogóle xD
G.....e - Mało rzeczy bawi równie mocno jak niby dorośli ludzie, którzy nie potrafią ...

źródło: comment_ajcLlWHUhyZeVzjOYmcoAIJkMNhxW9zk.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: ale ja Tobą gardzę. Chyba nawet jakiś tag utworzę i będę się żalić na Ciebie.

Wiesz co jest najfajniejsze? Czym się teraz różnisz od tych umysłowych ameb, skoro żalisz się, że ktoś się żali? :D ups... wpadłeś w swoją pułapkę.

Nawet mi Cię nie żal. A nie... jednak żal.
  • Odpowiedz
@wyspiarka: xDDD nie zesraj się, nie wiem o jakiej 16 piszesz, o sobie?

Tamta panienka jak doszła do siebie to mi dziękowała, że jej życie uratowałem - także przeze mnie to co najwyżej udało sie jej przezyć i być w pełni sprawną, ale co ty możesz wiedzieć.

haters gonna hate
  • Odpowiedz
  • 0
@Go_Ask_Alice no dobra, skoro żalenie się, szukanie porady ci przeszkadza, to o czym chciałbyś żeby rozmawiano na mirko?
Po mojemu, życie się różnie układa i nie ma niczego złego w szukaniu odpowiedzi nawet na głupie pytania. Masz #czarnolisto właśnie po to żebyś nie musiał tego czytać, prawda?
  • Odpowiedz