Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: No bo woda to niebezpieczne narzędzie. Ktoś mógł chciec zgasić ogień. A łańcuch... to tak jak koszulka - każesz zdjąć koszulkę przed wejściem na koncert?
  • Odpowiedz
@Hatespinner: @Patryk: a tak właściwie dlaczego jest taki problem z plastikowymi butelkami? W gastro punktach to samo, przelewanie do kubków ( ͡° ʖ̯ ͡°) swoją drogą ja akurat miałam miłą panią na bramce i nie było problemu z wejściem z butelką-bidonem
  • Odpowiedz
Wiem, to było dawno, ale jak kiedyś chodziłem na koncerty do WFF to potrafiłem wnieść pół plecaka browarów.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noot: chodzi o uniemożliwienie rzutu butelka na scenę. Nie żeby to miało sens ale tak tłumaczą.
W Cieszanowie np. Nie można było przenieść piwa ze strefy gastronomicznej na strefę koncertów, ale to samo piwo od tych samych ludzi i za te same pieniądze było dostępne pod sceną.
Do tego zakaz wnoszenia aparatów z wymiennymi obiektywami, żeby uniemożliwić robienie zdjęć do celów komercyjnych ludziom bez akredytacji, więc nie mogłem wejść z
  • Odpowiedz
@Patryk: No ja wiem, ale bądzmy realistami - jak rzucisz takim łańcuchem to na pewno nikomu się nic nie stanie... A ile jest przypadków jak ktoś zabił kogoś butelką z wodą? ( )
  • Odpowiedz