Wpis z mikrobloga

Mirki, kojarzycie ten wpis - http://www.wykop.pl/wpis/19279689 ?
Właśnie wracam od Delicji :) Wydaje mi się, że mnie poznała. Po wspólnej jeździe wczoraj zaczęła mnie lizać i łapać mnie za kurtkę, a dziś jak weszłam do niej na wybieg to odganiala inne konie, które do mnie podchodziły i też całą mnie obwąchiwała ( ͡ ͜ʖ ͡)
Na szczęście obyło się bez łez, chociaż miałam dwa ciężkie momenty(wczoraj jak przyjechałam i dziś jak szłam się pożegnać) ale dałam radę.
W końcu, po ponad 4 latach mogłam się z nią pożegnać, było warto. Mam trochę zdjęć i filmik, ale to na kamerce a teraz nie mam jak zrzucić.
2 samoloty, pociąg i dwa autobusy - grubo ponad 2k km, ale się udało.
Odjechałam stamtąd z pełną świadomością, ze już nigdy jej nie zobaczę, ale na koniec strzeliłyśmy sobie selfie :)
#konie #pokazmorde w sumie i #czujedobrzeczlowiek tez, bo w końcu udało nam się pożegnać.
źródło: comment_3Xmirj95ULQJbiblZZFCFuxbhNPW8Oyw.jpg
  • 91
@Majka94: ja na jesień to dopiero na noc zaczynam przykrywać ;D

Jeszcze się tylko wtrące z tym kursem instruktorskim... bo wiesz że w podajże 2013 weszła ustawa deregulacyjna, która objeła status instruktora/trenera. Teraz by być instruktorem, wystarczy mieć skończone 18 lat, wykupione ubezpieczenie i nic więcej :) Także kursy instruktorskie w obecnej formie funkcjonują tak, że wydają Ci papierek który w sumie to możesz sobie wydrukować sama i będzie miał taką
@Majka94: no pzj robi jakieś kursy na stopnie instruktorskie/trenerskie... ale nie mają one żadnej mocy prawnej tzn status "trenera" prawnie ciągle funkcjonuje, choć swietni trenerzy z którymi miałam okazje pracować (w sensie tacy którzy potrafią wytrenować konia i jeźdźca do miejsca na pudle na MP, MPMK lub chociaż ZO) to nie potrzebują tego świstka papieru, bo i tak ludzie walą do nich drzwiami i oknami. Ale kurs instuktorki.... jest jedynie potrzebny
@Majka94: No i to mi się podoba, sympatyczna mirabelka dodaje ciekawy wpis wzbogacony zdjęciem swoim i klaczy. Wartościowy content zasługujący na pierwszą stronę gorących. Szanuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Tobie i Delicji ( ͡° ͜ʖ ͡°)