Wpis z mikrobloga

mój tata przywiózł od kuzynki laptopa do naprawy bo nie działa USB napęd i ogólnie zamula ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zrobilem system, działa wszystko, choć napęd jest chyba uszkodzony
pytam sie teraz taty "ile mam sobie powiedzieć za naprawe?" wiadomo - cennik dla kuzynki musi być inny bo inaczej by mnie z domu wyrzucili xD
no więc pytam sie "ile" a ojciec obrażony że w ogóle coś chce od kuzynki którą widze raz na 5 lat xD
i mówi że jak chce to on mi zapłaci ale że mam nic nie wołać xD

  • 71
  • Odpowiedz
wiadomo to ja decyduje ale z jednej strony w dupie mam te jej kilka groszy za naprawę, a z drugiej strony jak poczuje że naprawiłem jej raz za darmo to o byle pierdołę będę wzywany xD
  • Odpowiedz
@ninetyeight: Ni uja bym za darmo nie robił. Ja już tak się wkopałem. Zaczęło się od naprawy komputera za zimne piwko, a potem próbowała mnie wpakować w pilnowanie gówniaków. Rodzine też trzeba liczyć, bo inaczej zrobisz z siebie pachołka.
  • Odpowiedz
@ninetyeight: wiem że radzić łatwo ale weź symbolicznie 1/3 stawki (powiedz że z rabatem) albo powinni obi spytać się ile. A za darmo umarło, sorry. Ja tak rozbestwiłem rodzinęo byle gówno dzwonią zamiast google użyć
  • Odpowiedz
@ninetyeight: cumplu kasuj hajs. Poczuja ze za friko i jestes w dupie, a najlepiej pusc plotke ze kiedyś komus w czasie naprawy coś popsules. Ja mam spokoj od 7lat z rodzinka i znajomymi których widze raz na rok.
  • Odpowiedz
@ninetyeight: cumplu kasuj hajs. Poczuja ze za friko i jestes w dupie, a najlepiej pusc plotke ze kiedyś komus w czasie naprawy coś popsules. Ja mam spokoj od 7lat z rodzinka i znajomymi których widze raz na rok.
  • Odpowiedz
@ninetyeight: reinstalacja systemu w serwisie kosztuje 100-150 zł. Weź od niej 40. I nie próbuj słuchać rodziny, że masz nie wołać. Kiedyś byłem głupi i nie zawołałem. A potem było "alfa zainstaluj mi tu przeglądarkę inną, bo ja nie umiem", albo "alfa weź mi znajdź informację o [tu wpisać dowolne]". Kasa musi lecieć, albo wejdą Ci na głowę. Ewentualnie możesz też podać zaporową kwotę, uznają Cię za sknerę i nie
  • Odpowiedz