Wpis z mikrobloga

mój tata przywiózł od kuzynki laptopa do naprawy bo nie działa USB napęd i ogólnie zamula ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zrobilem system, działa wszystko, choć napęd jest chyba uszkodzony
pytam sie teraz taty "ile mam sobie powiedzieć za naprawe?" wiadomo - cennik dla kuzynki musi być inny bo inaczej by mnie z domu wyrzucili xD
no więc pytam sie "ile" a ojciec obrażony że w ogóle coś chce od kuzynki którą widze raz na 5 lat xD
i mówi że jak chce to on mi zapłaci ale że mam nic nie wołać xD

  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ninetyeight Daj spokój. Taką przysługę można zrobić za darmo dla kogoś znajomego lub z rodziny. Na takich bzdurach fortuny i tak nie zbijesz, a być może ktoś pomoże Ci kiedyś w innej sytuacji. Oczywiście wszystko ma swoje granice. Gdyby Cię ktoś prosił o takie sprawy non-stop, to po prostu mówisz, że nie masz czasu i tyle.
  • Odpowiedz
@Speedy: ale to że raz ta osoba mnie prosiła to jest jedna sprawa a to że miesięcznie kilka nowych osób mnie prosi o to to druga sprawa. jak mam 10 komputerów do naprawy, a nic z tego mam nie mieć bo wszyscy tylko raz chcą czegoś, no to wybacz kumplu ale zaczyna sie kłopot
  • Odpowiedz
  • 4
@ninetyeight jak rzeczywiście masz tyle zleceń i 10 kompów do naprawy na tydzień, to serwis otwórz :-D. Też mi się zdarzało pomagać w takich sprawach raz na jakiś czas znajomym lub komuś z rodziny, ale nigdy nie było tego jakoś dużo. Jak nie miałem czasu, to otwarcie o tym mówiłem i nie brałem się za naprawę. Nigdy też nie wziąłem za nic kasy, choć czasami mi proponowano. Ostatnim razem skończyło się
  • Odpowiedz
@szokal89 Maciek ja tylko żartowałem
nigdy ciebie nie kochałem 
to wszystko nie ma sensu 
nie ma sensu kupować kredensu 
ciągle słucham głosu twojego 
mają cię za mojego narzeczonego
  • Odpowiedz