Wpis z mikrobloga

302 325 - 55 = 302 270

(EDIT: Chyba...) Dobry wynik !!! A przynajmniej obejmujący ostatnie 5 wpisów ( w tym dwa błędne) - co te nieogary w równiku to ja nawet nie...:P

Dwa razy do Pruszkowa (40) a wieczorkiem ostro po górkach w parku :)

Pomyślałem o Tobie wieczorem @Saszimi, i żałowałem że nie wziąłem telefonu (żeby zrobić zdjęcie zachodu ;__;) ale bałem się że go zgubię na tych hopkach :P #cosieodwlecze... #podrywajzwypokiem

#rowerowyrownik
  • 18
@jestemrowerem: Bo wszystko w życiu trzeba umieć wypośrodkować :) Z romantyzmem też nie ma co przesadzać, bo na dłuższą metę wszystko obrzydnie. Do tego nie mów hop, wydajesz się spoko gościem, masz poczucie humoru, śmigasz na rowerze, a nie siedzisz przed kompem non stoper, więc jakaś dziewoja się na pewno znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jestemrowerem: Mam nadzieję, że Stachurskiego słuchasz tylko pod prysznicem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem polega na tym, że ludzie szukają ideałów, zamiast ludzi, z którymi są lub mogą być szczęśliwi. Dużo jeździsz, to może zaopatrz się w jakąś sieć i złowisz jakąś idealną płotkę :P
@Saszimi: kiedyś słuchałem sobie Stachurskiego (album 2009) kiedy wracałem w lato rowerem z nocki - idealne połączenie :D

Wiem jak to wygląda, kiedyś się ożenie - ale chyba z Mają Włoszczowską ( ͡° ͜ʖ ͡°)