Wpis z mikrobloga

Piąteczek w Kąciku:

- proste
- informacje
- sportowe

Obserwuj #kacik
Śledź na Twitterze
Polub na Facebooku

Miliony za Ligę Mistrzów. Ile zarobi Legia?

- Do tej pory Legia zarobiła 14,7 miliona euro. 12,7 miliona za awans do elity i 2 miliony za wyeliminowanie Dundalk FC

- Budżet Legii ze 130 milionów złotych (w zeszłym roku) wzrośnie do 215 milionów


7 milionów euro. Sevilla chce Grosickiego

- Według dzieniika „L'Equipe”, Sevilla złożyła już ofertę w wysokośći 7 milionów euro

- Skrzydłowym zainteresowani także: Lazio Rzym, West Ham United, Everton i Schalke 04 Gelsenkirchen

Bielik: Jestem silniejszy, dojrzałem

- (Podczas okresu przygotowawczego Bielik został włączony do pierwszego zespołu Arsenalu na tournee do USA)

- Po jednym z treningów trener wszedł do szatni i powiedział, że ty, ty i ty lecisz do Ameryki. Pogratulował i powiedział, że mamy dać z siebie wszystko

Powołania na mecz z Kazachstanem

- Mecz z Kazachstanem odbędzie się 4 września o godz. 18 w Astanie

- Będzie to pierwsza kolejka eliminacji mistrzostw świata, które odbędą się w 2018 roku

- Powołani:





26-letni pomocnik - Mateusz Klich - podpisał kontrakt z FC Twente

- Klich podpisał trzyletni kontrakt

- Ostatnio był związany z 1.FC Kaiserslautern dla którego w 18 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył asystę

28-letni napastnik Broendby IFC - Kamil Wilczek - na temat powołania do reprezentacji Polski

- Chciałbym zostać w drużynie narodowej dłużej - w tej kwestii wszystko zależy ode mnie. Będę miał kilka dni, by przekonać selekcjonera

- Z jednej strony Lewandowski, z drugiej - Milik, za którego Napoli zapłaciło Ajaksowi 32 mln euro. I ja między nimi... Doceniam klasę chłopaków, ale nie mam kompleksów. Zamierzam robić swoje i czekam, co się wydarzy

Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę dla RSC Anderlecht w rewanżowym meczu IV rundy eliminacji Ligi Europy

- Teodorczyk wykorzystał rzut karny w 40 minucie spotkania. Polak grał do 57 minuty

- W 5 meczach Anderlechtu, Teodorczyk zdobył 4 bramki i zaliczył asystę

1/16 Pucharu Polski - wyniki

- W ostatnim meczu Lechia pokonała Piast Gliwice po rzutach karnych

- Co ciekawe, gdańszczanie ten mecz kończyli w dziewięciu, mimo tego, dowieźli remis do serii jedenastek

- Do kolejnej fazy awansowali m.in. Chojniczanka Chojnice, (II poziom), Bytovia Bytów (II poziom), Górnik Zabrze (II poziom), Wigry Suwałki (II poziom), Puszcza Niepołomice (III poziom), czy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (IV poziom)

Wawrzyniak: Walczymy o trofeum (wideo)

- W kolejnej rundzie Pucharu Polski Lechia zmierzy się z Puszczą Niepołomice

- Naszym celem jest powalczyć o trofeum - mówi Wawrzyniak

Kibice Wisły Kraków przejęli klub

- Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków odkupiło akcje klubu od Jakuba Meresińskiego, który posiadaniem Wisły cieszył się jedynie przez 25 dni

- Nie jesteśmy gołodupcami, za Wisłę musieliśmy zapłacić grubą kasę, klubu nie dostaliśmy za złotówkę. Ale Towarzystwo nie jest w stanie samodzielnie utrzymywać drużyny piłkarskiej, dlatego już prowadzimy rozmowy ze sponsorami. Być może jeszcze w tym tygodniu przedstawimy partnera na koszulki - mówi wiceprezes TS Wisła Robert Szymański

26-letni czeski napastnik Martin Nespor - podpisał kontrakt z Zagłębiem Lubin

- Nespor podpisał trzyletni kontrakt

- W minionym sezonie Nespor na wypożyczeniu w Piaście Gliwice, dla którego w 33 meczach zdobył 11 bramek i zaliczył 6 asyst

Mariusz Pawełek w Turbokozaku (wideo)

- Mariusz Pawełek trafił do Śląska w lipcu 2014

- W barwach wrocławian rozegrał 67 spotkań


Nudny Śląsk nie traci bramek

- Dwie stracone bramki w sześciu meczach i tylko jedna porażka. Ślask Wrocław nudzi swoją grą

- Aż cztery z sześciu spotkań Ekstraklasy Śląsk Wrocław kończył wynikiem 0:0

7. kolejka Ekstraklasy - wyniki

- Wisła Płock - Korona Kielce 1:2, Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - trwa

#siatkowka

Antiga: Naszym problemem jest zagrywka

- Jestem szczęśliwy w tej roli i bardzo dobrze pracuje mi się z zawodnikami, moim sztabem i ze związkiem. Sezon się kończy, przychodzi czas na podejmowanie decyzji. Zobaczymy, co postanowi związek, czego będą chcieli zawodnicy i sponsorzy

- Jestem zadowolony z ostatnich dwóch lat. Nawet wtedy, gdy przegrywaliśmy sporo meczów Lidze Światowej, zawodnicy rozumieli, dlaczego tak się dzieje i przykładali się do pracy. Ta grupa jest fantastyczna

Światowe sławy chcą polskiej kadry

- Na dniach kończy się kontrakt Stephana Antigi z PZPS. Francuz deklaruje chęć dalszej współpracy, nie wiadomo jeszcze co na to związek

- W gronie kandydatów na nowego trenera są: Radostin Stojczew, Ferdinando de Giorgi, Andrea Giani

Stelmach: Moje serce jest w Bełchatowie

- W latach 2005-08 Stelmach był przyjmującym Skry Bełchatów, z którą przez ten czas zdobył trzy mistrzostwa Polski, dwa Puchary Polski i brązowy medal Ligi Mistrzów

- Teraz wrócił do klubu w roli drugiego trenera. Pierwszym szkoleniowcem pozostał Philippe Blain

#mma

UFC: Marcin Tybura - Derrick Lewis

- W światowym rankingu wagi ciężkiej Amerykanin zajmuje 13. miejsce. Tybura jest 28., 8. wśród Europejczyków i najlepszy wśród Polaków

- Gala UFC odbędzie się 15 października w Manilli (Filipiny)

KSW 35. Otwarcie (wideo)

- W walce wieczoru Mamed Khalidov pokonał na punkty Aziza Karaoglu

- Gala KSW 35 odbyła się 27 maja w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot)

KSW 35. Między wierszami (wideo)

#skoki

Rozpoczęto modernizację skoczni w Zakopanem

- Czwarty przetarg okazał się skuteczny i prace już się rozpoczęły

- Pierwszy etap przebudowy obiektu polegać będzie na wykonaniu nowego rozbiegu i progu, a także na zaopatrzeniu skoczni w tory lodowe

Trenerem siatkarzy powinien być:

  • Antiga 52.2% (12)
  • Stojczew 0% (0)
  • De Giorgi 4.3% (1)
  • Giani 0% (0)
  • Smuda 43.5% (10)

Oddanych głosów: 23

  • Odpowiedz