Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@brak: Od kiedy sam reżyseruje i występuje w swoich filmach, radzi sobie dużo lepiej, a jako reżyser wręcz doskonale. A jako Batman spisał się wręcz fenomenalnie (i proszę mi tu nie pierdu-pierdu, że to zły film, bo jest #!$%@? sto razy lepszy od #!$%@? Avengersów. Nie hejtuję tutaj Marvela, bo kilka innych ich filmów lubię, ale tego #!$%@? nie znoszę i nie pojmę nigdy zachwytów).
@Kierownikdzialuzycie000:

Niby tak, ale wpis jest o aktorach gwarantujących shit. A teraz weź takiego Karolaka i znajdź mi JEDEN naprawdę dobry film, w którym grał.

Listy do M.

I "Prawo Agaty" z seriali.

Karolak to największy aktor naszej epoki. Mógłby dawać Hanuszkiewiczowi korepetycje z metody Stanisławskiego.
@letitbe: Według mnie był to dobry film i dobrze napisana postać i to dlatego Cage tego nie spieprzył. Wielu aktorów odnalazło by się w takiej roli. On nie zrobił tam niczego nadzwyczajnego.
@spokoromek: Z goslingiem polecam Drive. Świetny film a i świetnie się w swojej roli sprawdził Gosling.
@Vcx13: Jim Carrey słabym aktorem? Truman show. Masa innych dobrych filmów.
@brak: ten Pan to świetnie sobie poradził w zaginionej dziewczynie. Też świetny film.
W tym wpisie wrzucamy aktorów którzy gwarantują, że film w którym występują będzie gówniany. Zaczynam od Stevena Seagal'a i słucham państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Perfidny: gdzie tu widzisz słowo "dobrych"?