Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
z tego co udało mi się dowiedzieć na #slaskiewykopparty w weekend będzie kilka napalonych lasek, ktore łaszą się do każdego. Także tego chłopaki. Kupujcie gumy i do dzieła! ja też wpadam. #podrywajzwykopem #stulejacontent #mowieserio - dobrze ze dostałem od kogoś cynk :D

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 25
  • Odpowiedz
tak, Opa jeszcze dobić komentarzami. Widać, że ironia kogoś zranionego. Ale zamiast to dostrzec, to poziom szacunku uczestników... Tylko utwierdza w prawdziwości tej ironii.

  • Odpowiedz
@Dzyszla: Zranionego? Brzmi jak jakiś frustrat, który w jego mniemaniu został brutalnie potraktowany i teraz chce się "zemścić". Wypowiedź o takim wydźwięku nie mogła się spotkać z inną reakcją, szczególnie na tym portalu. Co innego, gdyby OP ubrał te emocje w inne słowa, to wtedy jego obrona byłaby zasadna.
  • Odpowiedz
@Zsan owszem. Ale jestem w stanie zrozumieć człowieka, którym kierują silne emocje. No chyba, że to jakaś zrzutka i ktoś kogoś w coś chce wrobić. Tak czy siak - bulwerusjące, przykre i nakazujące się zastanowić nad niektórymi tu obecnymi
  • Odpowiedz
@Dzyszla: Przyznasz chyba, że nie jest to miejsce do takich wynurzeń, szczególnie jeśli się oczekuje współczucia. Zresztą by oczekiwać empatii nie powinno się zarazem atakować. Nie ma co dalej bronić takiego infantylnego zachowania. Są inne sposoby by dać upust swoim emocjom, nie tak prymitywne i dziecinnie.
  • Odpowiedz