Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jakim wieku według Was prawictwo staje się problemem?
Pytanie miało być głównie do #rozowepaski ale niech #niebieskiepaski też się wypowiedzą, chcę wiedzieć kiedy według innych facetów mogę być uznany za przegrywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inb4 ktoś wklei "official virign age meter". Na szczęście w Polsce jeszcze niezbyt dobrze się sprawdza.
#zwiazki #przegryw #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 36
AfrykańskiAzjata: Waszym problemem nie jest #!$%@? prawictwo, tylko to, że Wasze życie jest tak #!$%@?, że myślicie tylko o tym. Zajmijcie się czymś stuleje, kupcie se piłkę i grajcie w kosza w wolnym czasie, chodźcie na siłownie, oglądajcie filmy, uczcie się języków, programowania czy czego tam chcecie, a dziewczyny i seks przyjdzie z czasem. Jak Wy chcecie zaimponować dziewczynie? Ona się spyta: a co jest Twoim hobby? jak spędziłeś weekend? A
@AnonimoweMirkoWyznania: Prawictwo to nie problem a skarb jaki posiadasz, kiedy w końcu trafisz na właściwą kobietę która Cię pokocha to ona to doceni i będzie jej bardzo miło, że jest dla Ciebie jedyną.
Sam uważam, że straciłem je za wcześnie, ale czasu nie cofnę.
UzależnionaElfka: Za każdym razem kiedy mówię do kobiety że jestem prawikiem w wieku 24 lat to patrzy na mnie wielkimi i oczami i mówi takie wersje
- niemozliwe, ze w tym wieku mozna jeszcze tego nie robic
- jestes facetem, wy zaliczacie co popadnie
- jestes romantykiem?

W kazdym z przypadków uznaje za świra, albo za "przyjaciela" i przestaje byc zainteresowana rozprawiczkiem, choć ciągle mowi "to nie prawicwo jest problemem, tylko
SzczęśliwaBarmanka: AfrykańskiAzjata - true dat.

Nie wierzę, że gdyby przed różową pojawił się ogarnięty ziomek i stwierdził, że jest prawikiem, to ona by uciekła TYLKO dlatego, że nie dymał.

Niestety zazwyczaj prawictwo to jeden z elementów układanki:
- siedzę w piwnicy non stop i shitposuje na wykopie
- wszyscy są głupi, kluby są dla dziwek i Sebków, sklepy są głupie, wychodzenie na piwo jest głupie, planszówki są głupie, w ogóle kontakt
AnonimoweMirkoWyznania - SzczęśliwaBarmanka: AfrykańskiAzjata - true dat.

Nie wier...

źródło: comment_O4lYswMlUjEP4Ac0ZvaHyeEGn0UzYH7z.jpg

Pobierz