Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jakim wieku według Was prawictwo staje się problemem?
Pytanie miało być głównie do #rozowepaski ale niech #niebieskiepaski też się wypowiedzą, chcę wiedzieć kiedy według innych facetów mogę być uznany za przegrywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inb4 ktoś wklei "official virign age meter". Na szczęście w Polsce jeszcze niezbyt dobrze się sprawdza.
#zwiazki #przegryw #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krytyk_naczelny: nie wartościuję tak ludzi xD i problemem byłoby to dla mnie tylko w łóżku, bo wolę kogoś chociaż trochę doświadczonego jeśli ma powyżej 19 lat. To tylko moje preferencje a nie wartościowanie i w pewnym sensie miałbym z tym problem. Oceniłam tylko pod kątem potencjalnego partnera seksualnego a nie człowieka w ogóle, bo w mam w dupie kto z kim sypia i czy spał z kimś w ogóle (
  • Odpowiedz
ŚwieckiPotwór: @kamyczeq: Nie hejtuję i nie oceniam ale wytłumacz mi coś. Załóżmy, że poznajesz gościa, który ci się podoba a się okazuje, że jednak nie spełnia twoich wymagań łóżkowych i co, skreślasz go z tego powodu, że nie #!$%@?ł czy może szukasz poza nim kogoś na boku, kto będzie fitował do łóżka? xD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a gdzie ja napisałam, że skreślam? Napisałam, że byłby to problem a wy już sobie dopowiadacie całą reszte ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś jeszcze muszę tłumaczyć? xD Tak się składa, że kiedyś byłam zakochana w prawiczku :))
  • Odpowiedz
Lewaczek: Co Ci będę OPie bajki opowiadał jak kilka osób wyżej... 20+ to już równia pochyła (na podstawie własnych doświadczeń piszę). Nie jest to powód do tragedii, bo seks to coś zwyczajnego i tak naprawdę niespodziewanie możesz poznać kogoś z kim pójdzie to łatwo, ale... sam zadaj sobie pytanie czy poznając kobietę nie patrzysz na nią tylko przez pryzmat stracenia z nią dziewictwa? Czy masz obsesyjne myśli seksu? Czy zastanawiasz się
  • Odpowiedz
Moim zdaniem 19 lat to już górna granica. 18 lat to najlepszy wiek zarówno dla faceta jak i kobiety. Z jednej strony jesteś już bardziej odpowiedzialną i "życiową" osobą, a z drugiej cały czas masz ten luz i beztroskę, która jest bardzo ważna, aby podejmować odpowiednie decyzje związane z życiem seksualnym i uczyć się siebie samego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @krytyk_naczelny:

Wydaje mi się, że mirabelce @kamyczeq chodzi zupełnie o coś innego. Tu nie chodzi czy gość ma większe powodzenie w wieku 19 lat, czy stracenie prawictwa to jakiś czynnik atrakcyjności, czy jakieś inne SMV (czy jak to się tam pisze btw. co to w ogóle?). Chodzi o to, że osoba, która straciła prawictwo/dziewictwo w wieku <20 traktuje seks trochę inaczej niż prawiczek 20+. Nie chodzi
  • Odpowiedz
NiebieskaBabcia: @riccae:

Po prostu strefa mentalna seksualności człowieka lepiej rozwija się gdy pierwszy raz ma się za młodu niż wieku 20+.

Tak bardzo to. Swój pierwszy raz przeżyłem dopiero po studiach i tak jak większość pierwszych razów nie był on udany. Z czasem jednak niewiele się poprawiło. Prawdę mówiąc w głębi duszy wciąż czuję się jakiś opóźniony w stosunku do rówieśników, takie duże dziecko. Nie mam pojęcia jak to przezwyciężyć (inb4 psycholog - oni gówno się znają) by zachowywać i czuć się jak normalny facet w moim wieku. Czuję się trochę jak taki Tarzan, którego całe życie wychowywała dżungla, a dopiero potem trafił wśród ludzi.

To
  • Odpowiedz