Wpis z mikrobloga

@ryyyan: śliczny jest sliczny ile dałes za niego bo te 40 ton cebuli to heheh... w sumie ile byś nie dał wart swojej ceny tylko nie rozbij! załóz moze dzinnik eksploatacyjny. Ciekawy jestem ile kosztuje utrzymanie takiego skurczybyka :)
  • Odpowiedz
@ryyyan: bmw to plastikowe auta bez duszy. Kawal zlomu napedzany dziadowskimi silnikami zajezdzonymi przez starych niemcow. Jak dales za ten szmelc 40k to gratuluje zakupu, zazdrosc wsrod seb na osiedlu gwarantowana
  • Odpowiedz
@ryyyan: Pozbądź się tego :)
Kupiłeś najgorszy z możliwych silników, bo j---e się jak 540i ale jedzie o wiele słabiej.
Poczytaj sobie na forum BMW o tych V8, nie są takie niezawodne jak się mówi.
Miałem coś podobnego tzn. 540i jakieś 10 lat temu i chodziło super, automat jak na tamte czasy bajka, ale na paliwo wydawałem 2-3 tysiące miesięcznie :(
Nie mówiąc, że utrzymanie było 2-3 razy droższe niż
  • Odpowiedz
@peterx122: a4b5 dopiero jest plastikowe, do e39 to nawet podejścia nie ma. nie wiem o co masz ból d--y do BMW ale widocznie właściciele Audi tak mają. Dziadowskie silniki? M50, M52 latają po 500+ tys km bez większych awarii, M60 i M62 to samo.

powiem Ci że swego czasu jarałem się mocno grupą VAG, śmiałem się z BMW i nie patrzyłem na tą markę poważnie właśnie przez pryzmat zakatowanych, zmęczonych
  • Odpowiedz
@ryyyan: jak przeglądam ceny to tak między 50-60k można mieć coś prawilnego lub coś co na zdjęciach wygląda prawilnie. Masz w nim jakąś szpere? (quaife, przekładka z m5) czy open diff?
  • Odpowiedz
  • 0
@saycool: nic nie muszę czytać , wiem ze te jednostki są bardzo dobre,jeśli chodzi o koszta to mnie nie obchodzi ile będę wydawał na paliwo bo jeżdzę tym tylko "od święta"
  • Odpowiedz
  • 0
@gangstaproblasta: jak już powiedziałem kwestia gustu. Kiera, nerki,felgi i lusterka są przemalowane na czarno i tylko lusterka prysne w kolor samochodu, reszta zostaje bo wyglada bardzo ładnie.
  • Odpowiedz