Wpis z mikrobloga

Iść do sklepu i kupić markowe spodnie, które mi się całkiem podobają za 120 zl czy iść do lumpeksu, kupić 3 pary spodni, które może będą mi się podobać za połowę tej ceny?
120 zł to dużo pieniędzy, dla mnie. No i chodzi też o sam konflikt natury filozoficznej xd Konsumpcjonizm czy rozsądek?
To nie taka prosta sprawa.
#problemypierwszegoswiata #pytanie
  • 15
@Mr_Swistak Jak nieopłacalne? Przecież za dychę czy mniej możesz mieć niemal nowe spodni.
Sam kupiłem w lumpeksie spodni Giorgio (to chyba jakaś znana marka, nie wiem) i bardzo wygodne. Polecam!
@DywanTv: nieopłacalne, bo nie dość że przeważnie gorzej wyglądają niż nówki, do tego dochodzi ilośc czasu spędzona w grzeboku no i to że ja nie umiałbym chodzić w ciuchach w których ktoś już chodził
@DywanTv: ja za bajtla też latałem w ciuchach po braciach i ciuchach z lumpa, ale teraz już bym tak nie umiał. Ja nie mowię, ciuchy robocze dalej kupuje w lumpie, ale takie do ludzi to już niezbyt mi pasuje kupować w lumpie.
@Sibu Na wszystko przyjdzie czas. Jeszcze się uczę. Nawet nie zbliżam się do końca. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie mam wpływu na sytuację w domu. Chociaż ile mogłem ze stypendium to pomagałem.