Wpis z mikrobloga


Jutro wyjeżdżam do Chin, wracam 5.09., podczas pobytu w Chinach odwiedzę m.in. Pekin, Xian i Szanghaj.
Jednym z głównych celów jest sklep Xiaomi i nie małe zakupy w nim oraz jeśli tylko będzie czas chcę iść na jakieś bazarki.
Jest to jednorazowy spam tagami po to aby ci zainteresowani tym tematem mogli zacząć obserowować #andczejwchinach pod którym będę wrzucał zdjęcia (jeśli tylko Internet pozwoli) swoich zakupów i całą resztę chińszczyzny.
Pozwolę sobie także zawołać mirków z #matiwojwpekinie

@kAdi kilka razy informował o Xiaomi Redmi 4 który ma mieć podobno premierę jutro, ma nie być go w sklepach w czasie mojego pobytu w Chinach ale liczę, że uda mi się go jakoś upolować.

#xiaomi #chiny #podroze #podrozujzwykopem #aliexpress
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andczej:
"Nie bijcie towariszcze ja z bratniego naroda?
Gdzie znaleźć zupę?
Proszę do hotel
Nie mówię po chińsku
Jestem polskim obywatelem nie strzelajcie"
  • Odpowiedz
@MaciejPN: Cenowo wychodzi mi to podobnie jak na własną rękę, dlatego wybrałem taką opcję

które chce człowiek zrobić


na tym wyjeździe jest opcja wycieczka fakultet lub zakupy, w kilku miejscach muszę wybrać wycieczkę bo potem będę żałował
  • Odpowiedz
@MaciejPN: Całość finansowo nie jest zamknięta jeszcze, podsumowanie dla chętnych będzie jak wrócę.

Tak dość podobnie bo licząc samemu hotele przejazdy itd wychodzi mi ~500zł w kieszeni. Czyli miałem wybór albo 500zł albo mam spokój, nie martwię się że gdzieś się spóźnię, nie muszę sam ogarniać wszystkiego i załatwiać sobie transportu Hotel - miejsce do zwiedzania - dworzec itd itd. Dodatkowo mam przewodnika co jest przecież ogromnym plusem.

Uważam, że
  • Odpowiedz
@MaciejPN: ja za sam Pekin płaciłem w sumie około 3200zł za osobę (wizy i inne wliczyłem). Przelot był LOTem, więc cena biletów indywidualnie była jak cena wycieczki.
Teraz do HK planuję wycieczkę na zimę samemu. Samolot będzie kosztować minimum 2200 za osobę.
  • Odpowiedz
@matiwoj11: byłem w Chinach, wiem jakie są koszty, bardziej interesuje mnie ile wycieczka kosztowała. Do HK jak i do Pekinu idzie dostać bezproblemowo bilety za grubo poniżej 2k swoją drogą.
  • Odpowiedz
@MaciejPN: Moja wycieczka kosztowała 2730zł. Oczywiście, że są loty ponizej 2k, ale nie bezpośrednie i nie LOTem z Warszawy.

@Pribadi: Na luty jeszcze nie ma cen, ale wygląda, że będą dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz