Wpis z mikrobloga

Elo, mam małą zagwostkę związaną z #tinder xD

Stworzyłem profil - zdjęcie na którym wyglądam jak milion dolarów i heheszkowo-poważny opis. Całość robi robotę. Teraz mnie #!$%@? z duperami, które w moim odczuciu są ponad moją ligę xD z jednej strony czuję, że nikogo nie oszukuję, bo na zdjęciu jestem ja, tylko że dobry kadr i filtr zrobiły swoje. Z drugiej strony czuję, że oszukuję nawet siebie. Co robić, jak żyć Panie Premierze?

Koledzy mówią "ruchaj!!!!!!!". A ja sobie myślę, że nie zdążę wyruchać dziewczyny w 5 minut, a przecież tylko tyle będę miał, bo po tym czasie laska #!$%@? ze spotkania xD To nie jest też tak, że jestem jakiś szpetny - stabilne 5/10 here. No i dziewczyny dobrze czują się w moim towarzystwie bo mam "niemonotonny styl mówienia" i "jestem zabawny".

Sprawa teraz wygląda tak, że miało być fajnie, a jestem tym wszystkim przytłoczony xD proszę o rady #rozowepaski i #niebieskiepaski xD
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tiero: stary, co ty pieprzysz. Jak na zdjęciu wyglądasz 2x lepiej niż na żywo to chyba nie wiesz ile razy lepiej wyglądają te laski. One wszystkie śliczne na zdjęciach na tinderach, a na żywo byś nawet nie poznał, że to ta sama osoba xD przekonasz się sam za jakiś czas :-P
  • Odpowiedz
@Tiero: po pierwsze- dla różowych to, jak wyglądasz ma znaczenie drugorzędne. Jak są emocje i dobrze się przy Tobie czują to sporo zaakceptują, przynajmniej te normalne. Po drugie, normalne chyba że każdy wrzuca jak najlepsze swoje zdjęcie.
I fakt ze zobaczysz, że na większość spotkań przyjdzie dziewczyna wyglądająca inaczej niż na zdjęciu, nie tylko z buzi ale też zupełnie inny styl:)
  • Odpowiedz
@Tiero: jezeli chcesz wiedziec jak laska wyglada w rzeczywistosci to zawsze odejmij 2pkt, jezeli ma czarno biale przepalone foty bez nosa to -3pkt
Np. na fotach 8/10 w rzeczywistosci bedzie 6/10.
Plus na tinderze rzadko kiedy spotyka sie kogos z kim mozna posmieszkowac na poziomie wiec jezeli masz rwanie-bier i korzystaj!
  • Odpowiedz