Wpis z mikrobloga

Cze Mirki i Mirabelki,

W związku z wyprzedażą naszej gry na Steam mam dla Was 5 kluczy do Gloria Victis.
Jeżeli lubisz średniowiecze, gry MMO, rozbudowany crafting, nie straszne Ci jest otwarte PvP i błędy związane ze statusem Early Access to zapraszam do plusowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyniki jutro!

http://store.steampowered.com/app/327070/

#steam #rozdajo #gamedev #cebuladeals #mirkorandom #zadarmo #mmorpg #rozdajosteam #gloriavictis
jan-grochowski - Cze Mirki i Mirabelki,

W związku z wyprzedażą naszej gry na Steam...

źródło: comment_6KgVPKHxTL8am6j2jQ1idOjipK4ih73L.jpg

Pobierz
  • 97
@jan-grochowski: ok, opowiedz coś o systemie walki- to typowy 'zaznacz niech sie dzieją DPSy' czy raczej cos na styl M&B/ chivalry?
to przejmowanie, polega na tym, ze zrobie sobie chatke z gówna i patyków, wyloguje się, zaloguje i wszelkie dobra w niej zgromadzone mogą zostać zagrabione przez jakiegoś podłego jegomościa, który 'przejął' mój teren? czy jak?
@jokefake: Walka jest bardzo mocno stylizowana na M&B, nie ma żadnego targetowania.
Przejmowanie polega na tym, że mapa podzielona jest ma X terytoriów o które walczą dwie (w przyszłości cztery) nacje. Przejęcie terytorium polega na tym, że trzeba przebić się przez NPC, bramy/mury, graczy i przejąć lokację zakładając swoją flagę na maszt. Pojawiają się wtedy symbole Twojej nacji i Twojej gildii i możesz zacząć odbudowę lokacji - stawiasz mury, odbudowujesz kopalnie,
możesz zacząć odbudowę lokacji


@jan-grochowski: mhmhmh, czyli ta lokacja to coś takiego jak w wildstar? w sensie jest sobie miejscówa którą może rozwijać każdy z daną klasą, ale moze tez nikt nie rozwijać? czy raczej będzie to zaklepane dla jakiejś konkretnej grupy graczy/gildii która będzie czerpała z tego profity?
@jokefake:
Nie wiem jak jest w Wildstar. Tutaj może rozwijać ją każdy, nie ma systemu klas. W planach mamy zrobienie tych większych miejscówek właśnie per gildia, ze zbieraniem podatków i tego typu smaczkami.
Niemniej jednak stawiamy bardzo mocno na współpracę całej nacji, chyba dobrze się to udaje, bo po wejściu do gry mocno czuć nienawiść między ich przedstawicielami :P
@interpolacja_liniowa:
Nie chciałbym w to brnąć, pozwólcie mi odpowiedzieć raz i nie ruszać tematu dalej.
GV jest absolutnie inną produkcją niż Ether Fields tworzony na Baroku, wszystkie assety zostały stworzone od nowa, założenia gry, zespół też jest inny.
Konkretniej do pytania, dlaczego EF nie został skończony na Baroku odpowiedź jest prosta - nic nie zostało skończone na tym silniku. Nie chcę żeby to był prztyczek w kierunku jego autora ale tak