Wpis z mikrobloga

Cze Mirki i Mirabelki,

W związku z wyprzedażą naszej gry na Steam mam dla Was 5 kluczy do Gloria Victis.
Jeżeli lubisz średniowiecze, gry MMO, rozbudowany crafting, nie straszne Ci jest otwarte PvP i błędy związane ze statusem Early Access to zapraszam do plusowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyniki jutro!

http://store.steampowered.com/app/327070/

#steam #rozdajo #gamedev #cebuladeals #mirkorandom #zadarmo #mmorpg #rozdajosteam #gloriavictis
Pobierz jan-grochowski - Cze Mirki i Mirabelki,

W związku z wyprzedażą naszej gry na Steam...
źródło: comment_6KgVPKHxTL8am6j2jQ1idOjipK4ih73L.jpg
  • 97
@jan-grochowski Zawsze mnie dziwiło ze zorientowaliście sie ze z silnikiem jest cos nie tak dopiero kiedy EF było na ukończeniu ;)

Mimo to podziwiam. EF w becie otwartej było a wy mieliście jaja o czas zeby #!$%@? to do kosza i zacząć od nowa na nowym silniku. Ja bym sie załamał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wraniak: W gruncie rzeczy to jest strasznie ograniczające, w singlu gdzie pcha Cię fabuła łatwiej stworzyć ciekawe postaci/przeciwników gdy możesz wybierać tylko pomiędzy ludźmi/niedźwiedziami/dzikami.
Dodatkowo cała nasza konkurencja pcha się w 100% średniowiecze, są to też projekty z którymi nie możemy konkurować ze względów czysto budżetowych.
Budujemy sobie po prostu konkretną niszę ludzi których nie bawi azjatycki klimat ale jednocześnie nie są purystami średniowiecza.

Staramy się natomiast korzystać tylko z takiej
@jan-grochowski: Fajnie to wygląda, oby więcej takich animacji. Moim zdaniem dziś w grach najbardziej budują klimat małe pierdółki, jakieś ruszające się sznurki przy zbroi itp. w Wiedźminie 3 można było wiele z tych pierdółek zobaczyć, może i to małe nieistotne rzeczy, ale bardzo potrafią wczuć się w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)