Wpis z mikrobloga

Kurde patrzę tak na te zdjęcia i jak do muslimów jestem ustosunkowany jak większość Polaków, to tak bardzo nie rozumiem jak kraj, który na prawdę jest zagrożony terroryzmem i ma dużo większe problemy, jak chociażby dzicz w Calais, jest w stanie przeznaczać czas i środki na zajmowanie się takimi pierdołami. Komu przeszkadza to, że ta kobieta leży sobie na plaży i nikomu nic nie robi? To jest przejaw islamskiego ekstremizmu?
#islam #neuropa #4konserwy #francja
simon17 - Kurde patrzę tak na te zdjęcia i jak do muslimów jestem ustosunkowany jak w...

źródło: comment_9zquwaI527uKQ2lJgDJjDr9KvSlYyyxa.jpg

Pobierz
  • 8
@Klofta: U nas też był jeden wykładowca, co chciał Sejm wysadzić( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale kurde, to że ma tam jakiś kombinezon ubrany, to już że się wysadzać będzie?
@szaremyszki: Francja to w ogóle dziwny kraj, w muzułmańskich dzielnicach islamiści robią co chcą, policja ma ich w dupie, zawsze można jakieś kobiety połapać, co to ośmieliły się w tym całym kombinezonie przyjść na plaże i
@panjan1111: Dokładnie tak mi się wydaję, że to takie działanie pod publiczkę. W muzułmańskie dzielnice się nie zapuszczają bo jeszcze by wpierdziel zebrali, to coś muszą robić w końcu.