Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim
Jako z racji, że zdałem prawko na kat.A2 to zastanawiam się jaki motocykl wybrać na przyszły sezon. Kategoria A2 trochę mnie ogranicza co do wyboru, to wytypowałem sobie 3 motocykle:

- Suzuki GS 500 - podobno mało awaryjny, spokojny i polecany dla nowych motocyklistów
- Yamaha MT 03 - Sportowy wygląd, trochę wolniejszy od GS 500, niektóre wersje nie łapią się na A2
- Kawasaki Ninja 300 - Ze wszystkich motocykli to on własnie spodobał mi się najbardziej. Kosztuje on dwa razy więcej niż GS 500, ale osiągi ma podobne. Jedyny minus to mała pojemność silnika 300 cm, ale osiągi ma podobne co dwa pozostałe motocykle więc mam dylemat.

Brać lepiej tego GS'a i czekać 2 lata na kat. A czy od razu lepiej zainwestować w te kawasaki?

#motocykle #motomirki #kiciochpyta
  • 36
@gerard-kowalski: Dylemat mam niezły. Z tą kategorią jest lekki problem, bo jak już się znajdzie fajny motocykl to coś w nim jest nie tak. Wyglądowo i osiągami najbardziej podpasowało mi te kawasaki, ale boję się właśnie tej pojemności że tego nie sprzedam, a po drugie nie wiem czy silnik na dłuższą metę nie będzie się męczył przy prędkościach przelotowych 100-120 km/h.