Wpis z mikrobloga

@NiespodziewanaRiposta:

Hej Mirki, z tej strony Chams i jestem z wami od 10 lat, ale konto mam dopiero od 5.5 roku.

Mój cumpel ma napisać licencjat ale się #!$%@? i ja jako przegryw piszę to za niego w zamian za parę kilo cebuli.

Wiem, że ludzkości to nie zbawi ale on uzyska tytuł licka.

Dziękuje za pomoc i łapcie link.


Tak lepiej?(ʘʘ)
@NiespodziewanaRiposta: Pisałem i to nie raz, wszędzie pracę dostawałem po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej a więc zróbmy to jeszcze raz:

Część Mirki i Mirabelki, jestem z wami od bardzo dawna i śmieszkuje za pomocą tego konta już prawie 6 lat.

Na co dzień jestem żołnierzem Wojska Polskiego, a z wykształcenia m.in. psychologiem. Jako, że lubię jedno i drugie to przy współpracy z innymi "naukowcami", postanowiłem przeprowadzić badania na temat zagrożeń zdrowia psychicznego
@chams: Całkiem fajne. Jeszcze odniesienie do fachu żołnierza, co kojarzy się dobrze, może pomóc zebrać więcej chętnych.
Dodałbym jeszcze, że "dzięki badaniu lepiej poznam mechanizmy ludzkiego umysłu, co pozwoli mi być skuteczniejszym w pomaganiu podopiecznym." lub coś podobnego. Niby to oczywiste, ale:
1) badania (właśnie psychologiczne) pokazują, że ludzie chętniej spełniają prośbę, jeśli ta jest umotywowana, choćby absurdalnie czy w sposób oczywisty. Np przebadano zachowania osób w kolejce do ksero. Przy