Wpis z mikrobloga

@anonim1133: tak czysty system to jest to ale wtedy pytanie co z konkurencja bo opo ma dobre wsparcie dev'ów z xda. Dlatego trudny wybór a sam bym sobie zmienił. Fajny ten zte ale aparat średni. :)
@anonim1133: Nie przesadzal bym z tą szybkością bo to wciąż Snap 810 i ma problemy z temperaturą przez co często system zbija mu taktowanie. Płynność systemu na tym nie cierpi ale jednak gdy potrzebna jest moc to Snap 810 nie jest w stanie jej uwolnić.
Gdyby nie kastrowanie 5x przez LG ze slotu na SD oraz 1gb ramu to on byłby lepszym nexusem poprzedniej generacji.
@gorush: To już kwestia preferencji. Jak ktoś lubi się bawić w zmienianie romów...
Ja sobie strasznie cenię czystego Androida, no po prostu miód.
Na dolnych półkach bije się Lenovo Moto X ostatnio, tam jest prawie czysty Android z kilkoma drobnymi dodatkami ( gest włączania latarki, aparatu czy wyciszania rozmowy, coś takiego ). Takie modyfikacje powinni wprowadzać producenci.
@vegaushp: 5X to droga którą bym chętnie poszedł. W sumie 32GB wersja powinna już wystarczyć, ale ramu faktycznie mogli tak nie skąpić.
Obecnie mam starą piątkę, dlatego 5X tak kusi. Idą w dobrym kierunku.
@anonim1133: Jak dla mnie to kierunek właśnie średni. 5x to kolejny kastrat flagowca od lg ktory średnio wypadal w porównaniu z g4.
W tym roku zobaczymy nexusy od htc i póki co jedyne do czego można mieć zastrzeżenie to wygląd oraz bateria w sailfish (?), nie pamiętam który z modeli. Chociaż z oceną wyglądu trzeba poczekać aż do premiery bo po 6p nie można niczego być pewnym aż nie zobaczy się
@vegaushp: Ale 5x to taka średnia półka trochę cenowo? Jest nowym, lepszym Nexusem 5.
Aparat zdaje się poprawili, wygląd zostawili. Baterię mogli by podbić i ram - to z pewnością słabo wypada.
@vegaushp: To prawda, ceny nowych Nexusów 5X i 6P to była trochę przesada. Za to cenię Nexusy, że miały rozsądne ceny. Stara piątka kosztowała mnie 1600zł jakoś niedługo po premierze - a tak drogo tylko dlatego, że kupowany w Polsce, za granicą pewnie 1/3 mniej było.
@anonim1133: No ceny w Polsce są właśnie słabe. Często właśnie dołożą te 30% wiecej. Jak kupowałem motox style to w reichu najlepsza wersja + motomaker kosztowała w przeliczeniu na złotówki ok. 1600, w Polsce wtedy za 2200 była wersja 32gb i można było kupić tylko białą lub czarną. Obecnie cena wersji 32gb w Polsce spadła właśnie do 1600zl.