Wpis z mikrobloga

Witam M&M

W ramach poniedziałkowej nudy postanowiłem wyczyścić PC, wszystko szło wporzo dopóki nie wziąłem się za kartę graficzną.
Jest cała uwalona, kiedyś na górę obudowy wylało się czerwone wino i podejrzewam że przez obudowę spłynęło to na kartę i przysmażyło się, bo jest to teraz mega zaschnięte. Karta działa prawidłowo, ale jednak chciałbym się tego pozbyć.
Ma ktoś jakiś pomysł jak to wyczyścić jednocześnie nie uszkadzając tego maleństwa?

#pc #pytanie #kartagraficzna
david_hasellhoff - Witam M&M

W ramach poniedziałkowej nudy postanowiłem wyczyścić ...

źródło: comment_eKmYQRl4WRA1ZjHN6kMb6zVyswYK2INr.jpg

Pobierz
  • 12
@david_hasellhoff: o #!$%@?, nie widziałem zdjęcia wcześniej. :D Tak czy siak preparat dostaniesz np. w aptece, bo to także delikatny odkażacz do skóry. Ja tam kupiłem i spokojnie wyczyściłem CPU z pasty termoprzewodzącej. ;)

Tylko pamiętaj o użyciu czystej szmatki, żadnych papierowych ręczników (zostaną Ci papierowe wióry na PCB).
@syn_admina

na elektryce czy elektronice znam się słabo, żeby nie powiedzieć, że wcale, ale czy połączenie PCB + woda to czy aby na pewno dobre połączenie?

Podejrzewam, że gdyby to nie było wino, a normalne, czyste H20, to już bym nie miał czego czyścić za bardzo?