Wpis z mikrobloga

Ściągnąłem niedawno #paragon od #epicgames i szcerze mówiąc zawiodłem się bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gra wyglądała co najmniej dobrze. Tak na prawdę nie wnosi nic nowego na rynek #moba i innych gier. Nie różni się niczym od #smite poza tym, ze na prawym przycisku myszy także mamy umiejętność do wykorzystania. Balans postaci jest słaby. Sklep w którym idzie nam kupować przedmioty to istna porażka, mam nadzieje że zmienią go całkowicie bo za każdym razem jak chcę kupić item to dostaje #!$%@?. Na prawdę zawiodłem się na tej grze, na szczęście to jeszcze tylko beta więc może się pozmieniać dużo ale to nadal nie zmieni tego, że to nic nowego na rynku. Nie polecam jeżeli ktoś szuka czegoś nowego i ciekawego.

#gry #recenzja #gorzkiezale
  • 11
@Vcx13 Ten sklep to raczej specjalnie tak zrobiony, bo z tego co pamiętam opiera się na własnym decku kart, które można zdobywać (pewnie poprzez otwieranie paczek, ale oby nie tylko), tworzyć właśnie te decki i z nich potem w grze korzystać. Połączenie moby z elementem karcianek.
@Vcx13: zgadzam się - jarałem się przed betą, potem okazało sie, że itemy #!$%@? (co z tego, że przystosowane do kart, skoro... #!$%@?), wolne, nudne. Tylko wygląda + jungle fajnie zrobiony. No i propsy za prawdziwe 3D, nie jak w smite, ale chyba zostane przy smite.

@Rizi3N: Awesomenauts zaskoczyli robiąc moba-platformówkę :p
Gram w paragon już ponad miesiąc, deck który się dobiera po rozpoczęciu gry jest kluczowy. To w jakiś sposób rozwiniesz swoją postac/wydasz 60 pkt. Ale fakt, teraz dopiero rozpoczęła się beta ale jestem pewny że gra okaże się sukcesem.

W kwestii tworzenia talii to tak naprawdę dla jednej postaci można utworzyć kilka talii, które wybieramy w zależności od rozgrywki lub postaci przeciwko którymi gramy.
@KoneserPasztetu: Zgodzę się jeśli mowa o "ładną" gierkę ale, że prosta już nie bardzo mogę przyznać. Co prawda nie jest mega skomplikowana, że nie wiadomo o co chodzi i trzeba rozkminiać co się dzieje ale na pewno jest bardziej skomplikowana od SMITe moim zdaniem. Jest więcej skilli i sklep jest dziwnie zrobiony, wręcz nie przyjemnie. Na początku trochę nie wiadomo o co chodzi ale jak się trochę pogra to można się