Wpis z mikrobloga

@veilofmaya: Lenkiewicz, Szeroka no 9, Manekin, a the best dla mnie: Widelec.
A z craftami to Carpe Diem polecam.

Olbrachta nie polecam - strasznie spadli jakościowo z piwami.
  • Odpowiedz
@jesse__pinkman: No to może mieliśmy pecha, bo u nas czekaliśmy 1,5h, średnia obsługa (np. wielokrotnie prosiliśmy o dodatkowy sok- nie doczekaliśmy się), a samo jedzenie bardzo przeciętne w tej cenie.
  • Odpowiedz
@fafulec: Strasznie długo! W karcie napisali, że maksymalny czas oczekiwania to 27 minut i zmieścili się w tym czasie - pani była miła, wszystko czyste. Ale pewnie są też gorsze dni, kiedy jest pełno gości, a i niewykluczone, że trafiłęm na "lepszą" zmianę ;)
  • Odpowiedz
@fafulec: ooo, to jak kolega ma gust, to może poleci coś innego w Toruniu, bo mamy teraz tylko jedną restaurację, z której wychodzimy zadowoleni = "Chleb i wino" (po za jedną wpadką obsługi). Niestety, tam też jest dużo dziwnych gości, w szczególności w ogródku, co pewnie wiąże się z Moskwą. Ciężko nam pytać znajomych, bo większość mówi, że Metropolis i LOFT to są super restauracje ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@zomerstm: Loft79 jest przereklamowany. Droga restauracja, która straciła mój szacunek po tej akcji. Zresztą równie pozytywnie Pasta i Basta wypadła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja od siebie mogę jeszcze polecić:
-Pizzeria Staromiejska- prawdziwie włoska pizza robiona w piecu opalanym drewnem
-Luizjana- naprawdę ciekawe dania, w zasadzie najbliższa jakaś alternatywa dla Chleb i Wino
-Cafe Relax- na Szewskiej 4, typowe jedzenie jak u babuni. Kapitalne lody mają,
  • Odpowiedz