Wpis z mikrobloga

Najbardziej na świecie w-------a mnie laski, ktore zazwyczaj po dłuższym nieudanym związku nagle mają zajebiście duże ciśnienie aby kogoś poznać i wziąć ślub. A później po roku, a nie rzadko również kilku miesiącach oswiadczaja ze się zaręczyly. Nie wiem czy bardziej współczuć im głupoty, czy niebieskim ślepoty.

#a--------------a #logikarozowychpaskow #izecinieodpuszcze
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgaTakMowi: imo zabawniejsze są takie co po rozstaniu (często to one zrywają) 'nienawidzo niebieskich, facety chuje i podludzie, j---ć ich, nigdy więcej zwionzkuff, tylko 11 kotów' a po miesiącu mają nowego bolca i big luvv <3
  • Odpowiedz
  • 1
@kannabinoid Karyny, Karinki i t.p. jakoś mnie nie obchodzą. Ale inteligentne, ładne dziewczyny lub na prawdę fajn faceci którym nagle coś odbierdala, a pozniej po roku dwóch budzą się z myślą o k---a chyba się pospieszylam/em juz tak. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AgaTakMowi: nie do końca. Czasem w tym szale wielkiej miłości potrafią naciskać na faceta, by się oświadczał. A z tego już imo niedaleka droga, by był ślub, a potem bęc i powtórka z rozrywki, tylko z większym p------------m, bo rozwód.
  • Odpowiedz
@AgaTakMowi: To kwestia biologicznych uwarunkowań kobiety. Np. 27-latka po 6-letnim związku który nie skończył się ślubem ani dziećmi jest podświadomie przerażona perspektywą samotności i nieubłaganego upływu czasu. Boi się, że znowu trafi się jej nastepny 6-letni ,,nieformalny" i bezdzietny związek po którym będzie miała 33 lata i zanim znajdzie się trzecia szansa to będzie za stara na posiadanie dzieci. Niektóre kobiety ulegają tej panice i stąd to parcie na nowy
  • Odpowiedz
@AgaTakMowi Mam kolezanke, ktora zawsze jest ze swoja najwieksza miloscia i juz na zawsze razem <3, a chlopow po drodze bylo pare. Co najlepsze z kazdym po 3 miesiacach zareczyny, dwa-trzy lata w zwiazku, zerwanko i za 2 tygodnie nowa milosc. Nie wiem, gdzie ona tych facet znajduje. Ani ladna, ani robotna. No ale aktualnie planuje swoj slub, wiec to moze ten ostatni
  • Odpowiedz
@AgaTakMowi: może dlatego, że spędzają najlepsze lata życia z kolesiem, który sam nie wie czego chce a jak wybąka w końcu że on nie chce się żenić to są tuż przed 30 i jak się nie pospieszą to zostaną im już tylko te koty?
  • Odpowiedz
@AgaTakMowi: raczej czasem facet mąci że no on by chciał ślubu ale nie teraz, może za parę lat bo piotruś pan motzno, a jak dziewczyna zaczyna naciskać to hurr durr jednak nie on chce być WOLYN JAK PTAK
  • Odpowiedz