Wpis z mikrobloga

@DZIK_Kirex prawidłowo, lisy to najgorsze szkodniki do tego zarażają inną zwierzynę trzeba strzelać każdą napotkana sztukę. Co do dzika to czekasz az wyjdą w polu czy masz nęcisko?
@jamiemonovitz skończ p-------ć i idz jeść sałatę gdzie indziej
  • Odpowiedz
@DZIK_Kirex: Jakbyś się na zasiadce zaczął nudzić to polecam apkę night mode na androida, po zmniejszeniu na maksa jasności ekranu można bez przeszkód polować, obserwować i pisać z innym. Ja tak robię od pewnego czasu i jak siedziałem po 4 godzinki to teraz aż mi bateria nie pokaże 15% ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to dłuuugo zajmuje
  • Odpowiedz
@DZIK_Kirex: Zajebiste hobby... Strzelanie do bezbronnych zwierząt z kilkudziesięciu metrów... B-----a zabawa... Jest się czym chwalić. Dziki kukurydze niszczą? A może to człowiek im zniszczył żerowiska i nie mają zwyczajnie przestrzeni życiowej?
  • Odpowiedz
@DZIK_Kirex: współczuję takiej mega gównianej roboty, no ale ktoś to jednak robić musi. Dużo chociaż kasy z tego jest? Czy raczej robisz to właśnie na zasadzie "robię to ja żeby nie musiał ktoś inny"?
  • Odpowiedz
@Syllem: ludzie tak myślą bo mają ku temu powody. Czasy kiedy łowczy tropił zwierzynę na którą polował minęły. Teraz albo wygania się ją z lasu naganką i n--------a do wszystkiego co się rusza albo płaszczy dupę w ambonie i czeka na zwierzynę zwabioną żarciem.
Też kiedyś nie myślałem że myśliwi to idioci ale cóż, życie zweryfikowało te poglądy.
  • Odpowiedz
@syrena_elektro najlepiej właśnie zachęcić go kukurydzą, rozsypać ja po polu i w kilku miejscach zrobić dziury wrzucić kukurydze i zasypać troche zeby buchtowały, oczywiscie najlepiej zrobić to na jakims tzw. Nieużytku żeby nie płacić za szkody jakiemuś rolnikowi.
  • Odpowiedz