Wpis z mikrobloga

Chcialbym sie dowiedziec, czemu ten post zostsl usuniety

http://www.wykop.pl/link/3322019/#comment-38846177

Wiem, ze moderacja prostytuuje sie na zawolanie neuropy, ale zdaje mi sie, czy juz w ogole dochodzi do tworzenia regulaminu "w locie" na to na co jest aktiualnie zapotrzebowanie ?
I jest to ogromna przesada.

Usuneliscie mi post w ktorym strofowalem uzytkownika za... mowe nienawisci ?
Uzylem dla zobrazowania trzech slow, ktore byly tu uzywane TYSIACE razy i nikt za nie nigdy nie poniosl konsekwencji - k*ke, ni**er i ka*ol.
Nie ma zadnego zapisu w regulaminie, ze nie ozna ich uzywac nie widzialem nigdy, zeby ktokolwiek mial za nie jakiekolwoek klopoty.
Nie uzylem ich w stosunku do nikogo tylko dla zobrazowania przykladu.

No wiec, co jest problemem ? Bo ja autentycznie kurrrrna nie mam pojecia (tak staram sie tez nie klnac, bo jestem jedna z niewielu osob, ktora miala i za to bana.

Tak wiec chcialbym jakiegos wyjasnienia.

I jako, ze portal idzie w strone zamordyzmu, moze po prostu stworzcie urzad cenzora, do ktorego mozna wyslac swoj tekst do sprawdzenia (jak za komuny).
Jest to naprawde potrzebne, bo autentycznie nie wiem co wolno mi pisac, a co nie. Mialem juz bany za rzeczy, ktorych nie ma w regulaminie, jak np. seksistowski zart otagowany jako zart (moderatore chyba potrzebuje ogromnego obrazka z napisem "uwaga, zart".

Mialem tez bana za wstawienie gifa kolesia z pistoetami, co absolutnie nie jest zabronione, no ale dla mnie jest widocznie dodatkowy regulamin.

Mialem nawet bana za nazwanie jednego faceta de*ilem (nie wiem, czy wolno mi to pisac) co tez dzieje sie tu non stop.
A nawet niepochlebna opinie nie o kims, tylko o orgwnizacji (nigdy wiecej), jwkos za wyzywanie orgwnizacji tez nigdy nie widzialem, zeby ktos mial klopoty.

.
To ze jestescie skajnie stronniczy i nie uczciwi woe juz caly serwis, wiec nikogo to nie dziwi. Ale dajcie jakies jasne zasady gry. Regulamin jest totalnie bezuzyteczny bo sami sie do niego nie stosujecie.

@moderacja
@a__t
@a__s
#moderacjacontent
#4konserwy


Ps. Z jakiegos dziwnego powodu tz wyzwiska pod moim adresem sa z kolei kompletnie akceptowalne.

Tu np. w delikatniejszej formie
http://www.wykop.pl/link/3321197/reforma-islamu-to-iluzja-koncept-umiarkowanego-islamu-jest-absurdem/#comment-38834813

Ale jak kiedys zrobilem watek o jednej z ofiar Breivika go typ mnie naprawde chamsko i wulgarnie zwyzywal.

I wiecie co ?
I nic. Komentarz nadal wisi, jak sie chce komus poszukac (moze niektorzy pamoetaja, chodziolo o taka gruba, ruda lewaczke, ktora Breivik postrzelil, ale przezyla.

To wprowadzicie tego cenzora ? Bo wiem, ze wolno mi mniej niz innym (w koncu lewacki egalitarym popega na rownych i rowniejszych), ale nie mam pojecia jak malo, czy inaczej, na ile zastraszony powinienem sie czuc.
  • 17
Niestety w ramach walki z homofobia ptzysluguja ci tylko lewaccy stazysci.
Ale chyba nie jestes homofobem, zeby ci to przeszkadzalo ?
@OldFuckinPyroRex:

@Strain: Wiem, ale on juz tu chyba nawet nie robi.

Polecam tez @moderacja przyjrzec sie temu jak swoje zadanis wykonuje moderator fDy, bo smiem twierdzic i to nie tylko ja, ze robi to skrajnie nierzetelnie i nieuczciwie.

Mam nadzieje, ze powstanie kopia digga z wolnoscia slowa, tak jak
Ej... ale jest jeden zasadniczy problem.
JA TAM NIKOGO NIE ATAKOWALEM. No chyba, ze kogo ?
Nawet nie przeczytales tego posta, prawda ?

Po prostu wciskasz zglos, a oni wciskaja ok tez bez czytania.


@steemm:
Wlasnie idealnie potwoerdzasz to o czym mowie. Napisalem post w ktorym absolutnie nie ma obrazania, ani ty ani zaden mod nie jestw stanie takowegp wskazac - post usuniety i tak. Bo Laserade.

Natomiast w stosunku do mnie pojawiwja sie ze sttony lewakowtakie gimboteksty:


Laserade: strolowała to twoja stara twojego starego jak się urodziłeś


I to juz okazuje sie, ze obrazaniem nie jest. Przyklad doslownie z dzisiaj.
Moze tez zglosisz. lewaka posluchaja.

I
oho, standardowo, nie masz argumentów to się będziesz czepiał rzeczy poza meritum? serio, obecność na tym portalu nie jest obowiązkowa. jako prawdziwy prawicowiec wolnorykowiec możesz go opuścić w tej chwili. skoro to taki lewacki portal z lewacką moderacją, to po co tu siedzisz?
@Laserade: wskaż wszystkie wulgaryzmy w poniższym zdaniu:

"obecność na tym portalu nie jest obowiązkowa. jako prawdziwy prawicowiec wolnorykowiec możesz go opuścić w tej chwili. skoro to taki lewacki portal z lewacką moderacją, to po co tu siedzisz?"

potem postaraj się na nie odpowiedzieć.
Akurat w tej nie ma i co w zwiazku z tym ?
Przeciez to nie jest jedyna twoja wypowiedz pod moim adresem.
Czemu wybrales akurat ts, a nie tamts gdzie jest? ;)

Ponadto wciaz - nic nie wnosisz do tematu i jestes multikontem.

@rekawolnegorynku:
@Laserade: bo widzę jak zacząłem czytać twoje wpisy to nie mogłem się nadziwić, co trzeba mieć w głowie, żeby pisać takie mądrości. Dlatego mam zamiar pod każdym twoim narzekaniem na moderację pisać to samo pytanie:

skoro to jest lewacki portal z lewacką moderacja, po co tu siedzisz?