Wpis z mikrobloga

Złapały mnie dziś ogromne #feels. Od tygodnia prawie codziennie kłócę sie z moją dziewczyną. Wczoraj doprowadziła mnie do takiego stanu, że gdy przemyślałem wszystko stwierdziłem, że po 3 latach nie chcę z nią być. #zwiazki , #seks od czerwca był tylko raz i to na wakacjach. Mam jej dosyć, ale nie potrafię zerwać, jestem zbyt przywiązany. Takie rzeczy zaczyna #!$%@?ć, że to się we łbie nie mieści, mam nadzieję, że po okresie jej przejdzie, bo jak nie to będę miał podejrzenia o #bolecnaboku #gozkiezale Dziś wyjeżdżam na delegację, a ona nawet się pożegnać nie potrafi...
  • 17
@mozaika: oboje 20. @sskowron: Zawsze gdy przez dłuższy czas się nie widzimy to zaczynają się kłótnie o nic. A teraz widzimy się codziennie, tylko, że nie mieszkamy przez wakacje razem, gdy mieszkaliśmy właśnie do czerwca to było wszystko ok, a teraz sie tak sypie, że mam dość. Ciągle zarzuca mi, że nie mam dla niej czasu, a gdy powiedziałem, że do niej przyjadę to ona, że nie bo jest na
Takie rzeczy zaczyna #!$%@?ć, że to się we łbie nie mieści, mam nadzieję, że po okresie jej przejdzie, bo jak nie to będę miał podejrzenia o #bolecnaboku


@viktorPL: a moze ona tez ma Cie dosc tylko nie potrafi zerwac bo jest przywiazana?
@viktorPL: ale ja Cie nie zamierzalam pocieszac..
rozne etapy bywaja w zwiazku i nie od razu musi to byc "bolec na boku".
Ty mozesz miec jej dosc, a ona Ciebie nie?
moze po prostu macie kryzys, porozmawiajcie na spokojnie i powaznie, moze da sie to odratowac mimo zniechecenia.