Wpis z mikrobloga

Mam Lumię 640, na której kiedyś, jeszcze w grudniu zainstalowałem Insider Preview Windowsa 10. Nie był wtedy stabilny, więc smartfona rzuciłem w kąt.
Ale słyszałem, że te oficjalne buildy W10 są już stabilne, więc chciałbym go zainstalować - jak to zrobić, jeśli cały czas zainstalowany tam jest Insider?
#windowsphone #bojowkawindowsphone
  • 10
@advert: nie słuchaj moich niektórych przedmówców, wybierz w insiderze wersję preview i dostaniesz najnowszy build Windows 10 Mobile: Redstone 1. Preview bazuje na oficjalnej, najnowszej wersji RS1 (publiczna pojawiła się 9 sierpnia, wersja preview o której mowa jest wersją public z najnowszymi poprawkami z 16 sierpnia). Obecnie na telefonie masz Windows 10 Mobile: Threshold 2 (starszą wersję, nowa RS1 nazywana jest także Anniversary Update). Nie wiem jak jest na 640, ale
@HaHard: trochę z głupia frant sprawdziłem po prostu aktualizacje systemowe i pokazało mi, że do zainstalowania jest 10.0.14393.67. więc puściłem update po bożemu, potem zrobiłem reset do fabrycznych i zostałem z tą najnowszą wersją. i to już? czy coś jeszcze powinienem zrobić?