Wpis z mikrobloga

28 października startuje #zcash

Cała społeczność #bitcoin #kryptowaluty jest mocno podekscytowana tym projektem, dlatego tu będzie okazja dla spekulantów przyciąć sporo kasy. Przejrzałem teraz zespół deweloperów i tu szok, kogo ja tam znajduję? Vitalik Buterin i Gavin Andresen jako doradcy! Doradzać jak zniszczyć projekt chyba.
Inna niepokojąca rzecz to przeważająca większość zespołu to Żydzi, wiem najinteligentniejsza nacja ale też nacja, która kontroluje nas poprzez sektor bankowy w fiacie. I co i teraz oni przyjdą nam z pomocą aby uratować naszą prywatność? Dla mnie wielkie BS. Jak już to po to aby osłabić bitcoina. Im więcej projektów tym bardziej rozdrobniona, skłócona i słabsza społeczność.
Pobierz p.....4 - 28 października startuje #zcash

Cała społeczność #bitcoin #kryptowaluty ...
źródło: comment_YbUq4pw0xa7sjR6J9rY9DJxxsTNfbEyE.jpg
  • 23
gdzieś ostatnio czytałem, że ETC ma być z tym projektem powiązane


@Amelek: gdzie czytałeś? Jakieś znów głupoty opowiadasz. Miałeś nie odzywać się i nie zaśmiecać! Nie masz pojęcia nie znasz języka to siedź sobie cicho czytaj łap wskazówki i nie wychylaj się. Powodujesz, to że ludzie boją się wchodzić w coś o czym wspomniałeś bo jesteś uważany za anty wskaźnik. I jeszcze jedna prośba. NIE DAWAJ MI PLUSÓW. Ja nie potrzebuje
@pawlo74: dobry tekts kolego, a nie zastanawiałes sie czy ostatnie podwalanie zaufania do btc, jego rzekoma kompromitacja niczym kolejny koniec świata u świadków jehovy to tylko propaganda przed wejsciem tego zcash by wyssac inwestorów od btc i zrobic niezły geszeft?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy zcash okaze sie odkurzaczem jaki wyssie kase i nagle zniknie?
@sombretoy: być może. Nie ufam inwestorom i ludziom z dużą kasą bo ich bogiem jest mamona, dla takich liczy się tylko kasa, taki sprzeda matkę za parę cebulaków ;)
Jednak ja nadal nie widzę zagrożenia. Wszystko rozbija się o świadomą społeczność, społeczność, która nie da się podzielić. Społeczność, która będzie wprowadzać wszystko co najlepsze z każdego projektu.
Cieszę się, że spędziłem w shitcoinach sporo czasu na początku w poszukiwaniu lepszego bitcoina
@sombretoy: właśnie obejrzałem filmik na temat Liberlandu i wiesz wpadłem na to, że kryptowaluta to dokładnie jak kraj. Grupa ludzi próbuje zbudować własną sieć społeczność, handlować ze sobą a internet jest jak ziemia niezamieszkana ale o tą ziemię walczą inne systemy, grupy ludzi, bardziej wpływowi i potężniejsi. Internet czyli ta ziemia nie ma granic a żeby się do niej dostać nie potrzeba pozwolenia. Wygra ta kryptowaluta, która da ludziom największą swobodę
p.....4 - @sombretoy: właśnie obejrzałem filmik na temat Liberlandu i wiesz wpadłem n...