Wpis z mikrobloga

@czarnyborsuk: a niech #!$%@? na Błonia albo do Pobiednika. Zresztą mają takie super sprawdzone miejsce jak Brzegi, niech tam że robio.

Poza tym co innego sluchac po nocach jakiegoś melodyjnego rocka czy coś, a co innego jak w 3 okolicznych dzielnicach #!$%@? techno sieczka.

Jest #!$%@? sierpień, 25 stopni, ciężko żebym zamknął wszystkie okna.

jak nie fajerwerki po 2-3x w miesiącu to jakaś techniawa. #!$%@? czy ja coś z tego mam
@Nastruj: jak moi rodzice dostali tu mieszkanie, to tu była praktycznie wieś, więc nie #!$%@? mi tu. ja tu byłem pierwszy, koncerty były potem.

poza tym #!$%@? to co właśnie słyszę ciężko nazwa "koncertem". to jakaś #!$%@? techno dyskoteka. jakbym chciał mieszkać koło dyskoteki, to wyprowadził bym się do Przytkowic (nota bene wieś).

W tym mieście byle gowniany piknik musi się kończyć #!$%@? miliarda fajerwerków w kosmos, a teraz jeszcze ta
@pasza: bracia Zielinscy? ;)

wczoraj się przyjemnie słuchało, zadaniem sobie przy jakichś gitarowych rytmach, a dziś #!$%@? takie ultradźwięki z #!$%@? basu że niech mnie #!$%@?.

Serio jestem ciekaw jak tam na Akacjowej - to wojskowe osiedle vis a vis Krokusa. Przecież jak ktoś tam ma male dziecko to klekajcie narody.
@czarnyborsuk: ok, zaraz zaparze melise mojej 6 miesięcznej córce i jeszcze wrzącą jej właje do gardła. myślę że to ja uspokoi. a kotom co proponujesz podać? może od razu jebne im z laczka - taka radziecka narkoza.
@staryhaliny: No ale co poradzisz na to, gdzieś to się musi odbywać, a Błonia odpadają z imprezy zamkniętej. Wiadomo ze może być to uciążliwe na dłuższą metę, zgadzam się, ale niestety mieszkańcy nie mają mocy sprawczej nad wybieraniem repertuaru.
W tym mieście byle gowniany piknik musi się kończyć #!$%@? miliarda fajerwerków w kosmos, a teraz jeszcze ta Sieczka. #!$%@? jak nie smog, to inny rodzaj zanieczyszczenia. a w magistracie jeszcze coś #!$%@? o walce z hałasem.

@staryhaliny: zawsze możesz się wyprowadzić na wieś. Ale z takim podeście to pewnie oskarżysz sąsiadkę że rano kogut za głośno pieje

a niech #!$%@? na Błonia albo do Pobiednika

@staryhaliny: czyli że mieszkańcy
@czarnyborsuk: mają: Brzegi.

Ja nie rozumiem polityki tego miasta. Gonią grajków na rynku i okolicznych ulicach, że kakofonia, nie wolno używać wzmacniaczy, pchają ekrany akustyczne, bo walka z hałasem itd., a potem jebną koncertem Chemical Brothers w środku dzielnicy. No ja #!$%@?.

Mogę jeszcze zrozumieć piknik lotniczy, bo to jest w dzień i zawsze mogę wziąć rodzinę i wyjechać za miasto na parę godzin. A tu #!$%@? mamy 0:30 a jedyne
@ipkis123: podpisałem już wyżej, że jak rodzice dostali tu mieszkanie, to tu była wies. ja byłem tu pierwszy. pikniki i koncerty były później. poza tym jakbym chciał mieszkać koło dyskoteki to zamieszkałbym we WSI Przytkowice.

Nie spodziewałem się po prostu, że ktoś taką siekę zaplanował na dzisiejszą noc. wczoraj się dobrze spało przy rockowej muzyce.

w Pobiedniku, przy lotnisku (CZYNNYM w przeciwieństwie do Czyzyn) nikt nie mieszka.
Poza tym mają tegoroczne
@ipkis123: aha i jeszcze jedno - parafrazując twój komentarz:
jak ci się nie podobają moje #gorzkiezale na mirko, zawsze możesz pocałować mnie w kant pupy, zignorować mój wpis i scrollowac dalej. chociaz z takim podejściem, to zaraz napiszesz, że będziesz robił co ci się podoba.