Wpis z mikrobloga

#slaskiewykopparty #katowice #wykopparty #wykoppiwo

Mam rażenie, że te wykopowe spędy służą tylko temu aby pośmieszkować z ludzi, którzy mieli to nieszczęście znaleźć się na zdjęciach. Nie każdy ma w końcu dystans do siebie.

Trochę to niefajne, nie uważacie? Mnie tam osobiście nie przeszkadza, że jeden wygląda jak kuc, drugi jak dres, zastanawiam się tylko czy na Katowickim piwku sprawdzano przy barze pełnoletność uczestników?

  • 12
@worldmaster: Dużo było wykoppiw, na których fajnie się rozmawiało i można było poznać nowych ludzi. Tym razem również było świetnie. Wiadomo, że na zdjęciach wychodzi się różnie i jak ktoś nie chce to nie powinno się ich wrzucać zwłaszcza, że są potem napędem pod hejt. Ktoś kto nie siedzi na Wykopie od wczoraj powinien o tym wiedzieć. Co innego fotorelacja z większej imprezy. Wychodząc z kumplami na piwo nie robicie sobie
@Tokarz: Dokładnie. Wszystko jest śmieszne dopóki ktoś nie wrzuci naszego zdjęcia na którym lekko się skompromitowaliśmy (bo to że nie każdy jest fotogeniczny to już inna sprawa).

Ja na ten przykład takiej sytuacji nie miałem, zawsze zdjęcia z imprez lądowały w prywatnej kolekcji.


Co do zdjęć z Katowic uważam je za lajtowe, no może faktycznie poza tą chęcią pokazania cycków. Ale to już decyzja tej dziewczyny.
@laska0: Ja przy wejściu nie będę sprawdzał dowodów, zresztą nawet nie mam takiego prawa

Na wejściu płaci się za kupon 15zł do wydania na barze. Możesz za niego kupić herbatę, colę, nachosy itp.

W konkursach biorą udział tylko osoby pełnoletnie. Co do sponsora to nie miałem jeszcze przyjemności dostać odpowiedzi od Ambera, więc zobaczymy czy w ogóle będzie sponsor-browar