Wpis z mikrobloga

Dobra obiecałem mikro recenzję z użytkowania meizu m3 note tak więc wołam @schreder i wszystkich zainteresowanych z pod tagu #meizu i #telefony. Na wstępie napiszę iż telefon zakupiłem od znanego i polecanego sprzedawcy #goldway, który jak się okazało nie jest aż taki super jak myślałem, ale to inna historia. Jeśli chodzi o sam telefon to jestem z niego całkiem zadowolony. Bateria trzyma odpowiednio długo, rozmowy są bardzo dobrej jakości, GPS łapie fixa bardzo szybko więc jako nawigacja sprawdza się dobrze. Dźwięk na głośniku zewnętrznym jest wystarczająco głośny lecz mocno płaski, na słuchawkach nie ma tragedii. Porównywałem głośność odtwarzanego dźwięku na meizu jak i iPhone 6s przy użyciu słuchawek Beats by dr. Dre (modelu nie pamiętam;jeden z wyższych modeli) i stwierdzam, maksymalny poziom głośności na meizu jest zdecydowanie niższy niż na iPhone . Teraz kwestia aparatu... robi dobre zdjęcia pod warunkiem że;

a) wykonujemy je w ciągu dnia z dobrym oświetleniem
b) mamy rękę chirurga inaczej każde zdjęcie będzie rozmazane (brak stabilizacji obrazu)
Zdjęcia wykonywane w nocy lub przy słabym świetle pozostawiają wiele do życzenia naprawdę wiele.

Natomiast muszę pochwalić przedni aparat, robi świetne zdjęcia,tak więc jeśli robisz dużo samojebek to będziesz zadowolony. Nie jestem żadnym geekiem technologicznym i używam telefonu głównie do przeglądania internetu, nawigacji i rozmów zarówno GSM jak i tych za pomocą różnych komunikatorów, toteż telefon jest dla mnie więcej niż wystarczający. Posiadam wersję europejską 3gb ram i 32gb Rom. Mimo to zdarzyło mi się już parę razy samoistne ubicie otwartej aplikacji, z drugiej strony zapominam co to czyszczenie aplikacji w tle . Aha jeszcze kilka słów co do wyglądu zewnętrznego jak i wykonania. Telefon robi duże wrażenie na znajomych, wszyscy pytają czy to jakiś nowy samsung z serii galaxy S, albo nowy iPhone haha i czy kosztował ok 2k złotych, jeżeli chodzi o wykonanie to w moim egzemplarzu boczne guziki posiadają spory luz. Jeżeli już dobrneliście do tego momentu przez ten mój chaotyczny wpis i zdecydujecie się zakupić ten telefon to koniecznie ale to koniecznie zaopatrzcie się w szkło albo folie na ekran, bo łapie rysy ultra szybko :(

Wybaczcie za ten chaos, lecz jest to pierwszy mój wpis tego typu pisany na szybko. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania chętnie odpowiem.

Poprzednie telefony jakie miałem to lg g2 d802 i galaxy s4
  • 4