Wpis z mikrobloga

Naprawdę #!$%@?! Przeraża mnie poziom chamstwa użytkowników tego portalu i w tym momencie zastanawiam się czy dalej mieć tu konto. Poblokowałem 3/4 chorych tagów jakie tutaj są, żeby unikać tej głupoty to nie. Dziewczyna wrzuca sobie zdjęcie, chce obiektywną opinię, ew. jakieś rady a dostaje czyste prostackie chamstwo.
Chodzi mi o ten post. Tutaj również. O #!$%@? hehe jakie śmieszne dziurawe spodnie. Zrzucamy się na spodnie. Ja #!$%@?, co was to obchodzi. Może sobie chodzić i w spodniach po tacie jeżeli tak jej się będzie podobało. Ale nie, ekipa #!$%@?ńców musi pokazać że nie wyszła z hejterskiej wprawy. Naprawdę żal mi was.
#wykop #idiocisawszedzie #jestesciezwyklymiprostakami #gimbaza #podbaza #mysleniepodbazowe #gimbomyslenie #chamstwo #hwdw


Domyślam się, że gdyby wrzuciła to swoje zdjęcie, to już by był festiwal stulejki i #!$%@??
Pobierz polanny - Naprawdę #!$%@?! Przeraża mnie poziom chamstwa użytkowników tego portalu i ...
źródło: comment_32XafjCK2mwTBNYXukEgWXXKYkpW5RY9.jpg
  • 147
@polanny: Masz na czarnej m.in. tagi: polska, europa, świat, uchodźcy, rasizm (czyli nie interesuje Cię to co się aktualnie dzieje, ani aktualne problemy), motoryzacja, programowanie, sporo gier też na czarnej, tagi z piłką nożną, sportem, tagi z laskami jak np ladnapani, polityka też nie, bo masz na czarnej bekazpisu, bekazlewactwa. Nie mówiąc już o tych śmiesznych i głupich tagach w stylu cenzoduda, bekazpodludzi itp.

W mojej opinii profil kompletnego nudziarza i
@nitemar_: Niestety nie usunę bo jeszcze na głównej coś mądrego czasem coś się dzieje no i dobrych ludzi też tu jest trochę tylko wiadomo: mądry patrzy i milczy, głupiego widać z daleka.
@polanny picrel to Twoja czarna, ta?
Strasznie nudny i sztywny facet jesteś, skoro blokujesz tyle ciekawych tagów. Ani #!$%@? piłka nożna, ani piwowarstwo, ani siłownia, ani historia, ani rower, ani gotowanie, ani cytrynigumiak, ani wykopowe zabawy, ani heheszki, ani nawet ladnapani Cię nie interesuje.
Po #!$%@? tu w ogóle wchodzisz? Może zaloguj się na elektrodzie, tam tylko i wyłącznie wartościowy kontent jest.
polska, europa, świat, uchodźcy, rasizm


@Urashima: Wolę poczytać obiektywne wiadomości na portalu informacyjnym niż jad pluty przez zacietrzewionych wykopków.

Co do dalszego wątku to fajnie wiedzieć, że można człowieka osądzać po tym czego nie lubi a nie po tym co lubi. Ale uważaj sobie, że jestem nudziarzem. W dupie to generalnie mam. Rozumiem, że ktoś kto jeździ motorem (bo obserwuje tag motoryzacja) albo chodzi na ryby i czyta # wedkarstwo jest
@wojtek_bez_portek:
Rower mam w piwnicy i wolę osobiście pedałować niż czytać kto ile przejechał.
Cytryn i Gumiak czytałem na FB, ale już mi się znudził bo ciągle to samo.
Heheszki mnie #!$%@?ą bo dużo shitkontentu.
Z ładną panią wolę się umówić a jak mam oglądać cycki to od tego są inne strony na których jest ich więcej.
Piłki nie lubię, ugotować dla siebie umiem - nie jara mnie egzotyczne żarcie, przyprawy
@polanny: mówisz że laski prosily o opinie odnośnie zdjęcia, po czym masz ból dupska że niektórym nie podobały się np. dziury w spodniach xD. Weź się ogarnij