Wpis z mikrobloga

258158 - 17 = 258141

Niektórzy ludzie to chyba faktycznie znaleźli #prawojazdy w chipsach. Zjeżdżam w dół (ok 45km/h) dojeżdżając do ronda, na prawym wlocie widzę, że jedzie #rozowypasek patrzy w moim kierunku, raczej nie ma szans żeby mnie nie widziała bo słońce oślepić nie mogło. Przyhamowałem profilaktycznie...no i miałem rację bo gdyby nie to, to dzwonik murowany. Kobieta miała pecha. Za mną jechały #bagiety, poszłi za nią na bombach.

I teraz najzabawniejsze. Gdyby nie #logikarozowychpaskow to skończyłoby się na najmniejszym mandacie, a jako, że powiedziała:
- że rowerem nie wolno jeździć tak szybko
- że powinienem jej ustąpić mimo iż miałem pierwszeństwo bo samochód jest większy
- że #rower na chodniki bo rowerzyści nie dokładają się do budowy i remontów dróg (ʘʘ)
- że policja jej się czepiła bez powodu bo nic się nie stało (po przyhamowaniu znazłem się metr za nią)

to będzie miała trzymisięczny czas na refleksje na swoim zachowaniem bo jej zabrali prawko ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #szosa
  • 16
@kucharz168: gdyby powiedziała coś mądrego to nie miałbym nic przeciwko aby na pouczeniu się skończyło

"przepraszam pana, nie zdawałam sobie sprawy, że pan tak szybko jedzie, będę uważać nastepnym razem"
@demoos: Miałem niedawno podobną sytuację. Jadę główną drogą, zbliżam się do skrzyżowania, po obu stronach na podporządkowanych czeka kilka samochodów. Damulka z prawej strony ewidentnie widziała że się zbliżam a mimo to myślała że zdąży i przygazowała przez skrzyżowanie na drugą stronę. Ostro musiałem dać po hamulcach i gdybym dokładnie nie obserwował sytuacji przygrzałbym w bok samochodu.
Z tym że tu bagiet nie było, nauczki też nie miała i pojechała w
@demoos: Kiedyś na forum vinted.pl laska pytała kto na skrzyżowaniu równorzędnym miał pierwszeństwo - ona jadąc W PRAWO czy inne auto jadące prosto, mając ją PO PRAWEJ stronie. Zrobiła się wielka gównoburza, bo sporo dziewczyn pisało, że to drugie miało pierwszeństwo bo jechało prosto... ()