Wpis z mikrobloga

@Fiodooor: > a #!$%@?, co mozna miec w telefonie co musisz ukryć przed swoją osobą z która tworzysz zwiazek? nagie zdjecia bylej? takie rzeczy sie trzyma w folderze winrara. Nie zachecam nikogo do przegladania telefonu drugiej osoby, bo to jest #!$%@?, ale mowienie ze dałbym po ryju jest chyba jeszcze bardziej #!$%@?

Piękne odwrócenie kota ogonem. Nagle winna nie jest osoba, która narusza czyjąś prywatność tylko ta, która ma za złe
Nie wiem jak w ogóle można mieć jakieś blokady przed swoim różowym/niebieskim ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja z niebieskim znamy swoje hasła do fejsbuków i innych pierdół, na swoich komputerach mamy wszystkie zapamiętane, blokady telefonów też znamy, bo nie mamy nic do ukrycia. Jeśli coś by ktoś miał to prędzej czy później i tak druga osoba się dowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JakisTakiNick: co innego grzebanie za plecami, a co innego na oczach. Różowy z komentarza wcale "nie wyglądał" na zażenowanego tym faktem, że próbował odblokować tego iPhone'a, a całe wykopki już z niebieskiego zrobiły nieufnego, niepanującego nad zazdrością tępego muła. Stąd komentarz mój. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krznl: @Shanny: no tak, blokadę można mieć na telefonie (przydaje się), ale również nie widzę powodu, by druga połówka nie miała dostępu do kodu - chyba, że ma się coś do ukrycia. Mój niebieski zostawia swój komputer jak wyjeżdża i ma wszystko zalogowane, muszę się tylko pilnować, żeby nie komentować na FB z jego konta :D a jak jesteśmy razem i telefony lezą to bierzemy pierwszy lepszy (żeby np. sprawdzić