Wpis z mikrobloga

#apple #iphone #iphone4s #telefony Mirki poradzcie, czy warto kupowac Iphone'a 4s 16gb. Z komisu, niby nieuzywany posalonowy. Jest do wyrwania za 550. Daje to jakos rade? Chce kupic swojemu rozowemu. Nie jest ona zbyt wymagajacym uzytkownikiem. Nie chce zbytnio kupowac 5, bo takie z odbiorem osobistym i dostepne od reki kosztuja kolo 1k, a nie wiem czy w ogole spodoba jej sie ios.
  • 14
@adicur zabilaby mnie jakbym tyle wydal :) Wiem, ze to antyk, ale chodzi mi o telefon tak na sprobowanie. Zeby sie przekonac czy bedzie jej pasowal ios. Jako, ze od zawsze mam androida to o iosie mam male pojecie.
@soosh071 tez wolalbym kupic cos na androidzie, ale podobaja jej sie iphoney (no co zrobic). A tak jak pisalem, nie chce wydawac kupy kasy, a potem sie okaze, ze jednak to nie to. A tak 4s zawsze mozna wymienic. @enen myslisz, ze bedzie duzo wolniejszy od obecnej Lumii 520?
Ja mam używany 5s wyhaczony za 500 zeta i jestem przeszczęśliwa od pół roku i nic więcej nie potrzebuje #rozowypasek 100%. 4s wg mnie jest serio troche antyk(jestem uzależniona od instagramu i on działa tak se na 4s) po za tym mam tylko maila, fejsa i wykop wiec czekaj na okazje i kup 5
@NitrousOxide: sam mam ten model juz od ponad dwoch lat, aktualizowalem go na >ios9 i nic sie tragicznego nie dzieje. Oczywiście czasem łapie jakies zmuły, ale mysle, ze po takim czasie moze sobie na to pozwolić. Ba, upadał mi pierdyliard razy, szybka jak nowa wyglada (korzystałem z covera zwykłego gumowego, teraz z czegos a'la portfel - taki z miejscem na karty)
@NitrousOxide: poszukaj lepiej na olx, Allegro itp. 550za 4s bym nie dał. Swojego w zeszłym roku sprzddalem za 500, a kumpel różowej ostatnio nowego 5s za 1200kupil. 5 można dostać za około 600zl czasami