Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem #wedkarstwo #wpispopijaku #humor

A w wy co, nadal bez kobiety, tak samo jak ja ? a kto się tym martwi, dziś wpis, bez zbędnego pisania o dupie marynie.

Łowie sam, gotuje sam, piorę sam, żyje sam, sprzątam sam, pracuje na siebie sam, naprawiam sam, pije sam, oh wait, nie zawsze, mam trzech kolegów alkoholików z którymi czasem pije i nie jestem samotny.

Ps. Różowe jestem samcem alpha, w wieku 35 lat mega przystojnym i inteligentnym, nie piszcie do mnie w sensie anonsów :)
Drake1 - #gotujzwykopem #wedkarstwo #wpispopijaku #humor

A w wy co, nadal bez kobi...

źródło: comment_TMWwhgn6mwKPCzk0VcjoUSeVvu7FlBm3.jpg

Pobierz
  • 17
@Benq20: Fejs to rak, jakbym poznał kobietę która ma konto na FB i udziela się tam systematycznie, ma xxx znajomych.... to na dzień dobry ma ode mnie, przysłowiowego kopa w dupe, nie mam litości dla idiotek.
@Drake1 wiesz co, samotnosc jest fajna o tyle, ze z nikim nie trzeba się użerać. to naprawdę duzy plus. ale nie wiem czy plusem jest to, ze wszystko robisz sam. jednak jakiś podział obowiazkow jak jest się z kimś to fajna sprawa bo mniej roboty.
co do postawy samca alfa - nie wiem na ile ją prezentujesz (wybacz moje niedoczytanie, dopiero teraz zauważyłam, ze to wpis po alkoholu) - osobiscie strasznie tego
@Afterglow: Ale broń Boże, nie jestem cwaniakiem, mam swoje lata, nie jestem idealny, moja dewiza od jakiegoś czasu na wykopie, to być na luzaku, jakibym nie był, a idealny nie jestem, pomimo że dużo pije, to ten wpis - odp jest bardzo przeanalizowana i grzeczna oraz myślę że sensowana, co do podziału roli, to fakt, owszem, tak zazwyczaj trzeba, o ile jest się we dwoje, ale jak człowiek jak jest sam,
@Afterglow: Pije w pracy i po pracy, taka praca, bar na plaży, ciężko nie pić, owszem, nie tak że cały czas, bywają przerwy :) np kilka godziń bez picia, jadę wtedy łowić ryby itp, a pozniej jak wracam do pracy to.... bar czeka... ;) lece spać, dobranocka :)