Wpis z mikrobloga

jak załatwiać sobie lidera przy zielonym stoliczku jak za fryzjera


@arthurn: tak, tak ŁKS zmusił Huragana żeby nie zgłosił swoich piłkarzy do ŁZPN-u. Termy Uniejów też zmusił żeby nie grali w Pucharze Polski. Co za bul dupki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
spokojnie 16 października nastąpi weryfikacja na boisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czlapka: jakby nie patrzeć to zapowiadają się najciekawsze derby Łodzi od lat :)
  • Odpowiedz
@ksaler: ja się napinać nie chce bo skład macie dobry no i ... większe doświadczenie na tym poziomie rozgrywek ;d Kolejne 3 kolejki sporo pokażą, i wy i my po 2 cięższe wyjazd i 1 łatwiejszy mecz u suebie
  • Odpowiedz
ja się napinać nie chce


@czlapka: ja też się nie napinam, serio twierdzę, że potencjał piłkarski jest wyrównany, dlatego może być ciekawie. Pokonamy Was doświadczeniem. A no i sędzie na pewno będzie nam sprzyjał ;)
  • Odpowiedz
@ksaler: gdzie tam, Boniek przecież sędziego wyznaczy ( ͡º ͜ʖ͡º) swoją drogą wiadomo czy tylko na TVP Łódź mają być, czy na ogólnopolskim paśmie regionalnym?
  • Odpowiedz
swoją drogą wiadomo czy tylko na TVP Łódź mają być, czy na ogólnopolskim paśmie regionalnym?


@czlapka: nie wiem, ale myślę że jeśli 'ci co zawsze' nie zrobią cyrku i jednak wpuszczą Was na trybunę to mogą mieć opory, żeby puszczać ten mecz na całą Polskę ;)
  • Odpowiedz